Bieg z okazji Święta Akademii Morskiej w Gdyni

W ramach corocznych obchodów Święta Szkoły Fundacja AMG w porozumieniu z Parlamentem Studentów Akademii Morskiej w Gdyni oraz Klubem Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego organizuje „BIEG AKADEMII MORSKIEJ”, który odbędzie się 7 grudnia o godzinie 12.00.

Trasę biegu o długości 5,69 km wyznaczono w lesie na Grabówku.

Uczestnikami wydarzenia mogą być studenci, absolwenci oraz pracownicy Akademii Morskiej, którzy poprawnie wypełnią formularz rejestracyjny dostępny na stronie fundacji AMG oraz w dniu biegu, a także zostaną zweryfikowani najpóźniej 5 min przed startem w Biurze Zgłoszeń (biuro czynne 7 grudnia od godziny 11.00 w miejscu startu).

Szczegółowe informacje dotyczące biegu znajdują się w Regulaminie Biegu oraz w Opisie Trasy.

Po biegu na wszystkich uczestników czeka poczęstunek w klubie studenckim „Bukszpryt”.

Wypełnij formularz rejestracyjny klikając tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z Nami: m.malinowskaatwm.am.gdynia.pl

UMG Zespół ds Promocji

M.Bergańska