Święto Akademii Morskiej w Gdyni

mają zaszczyt zaprosić na

"Święto Szkoły"

Program uroczystości

08.00  Uroczyste podniesienie bandery (przed budynkiem głównym AMG, ul. Morska 83)

09.15  Msza Święta w intencji pracowników, studentów, doktorantów oraz absolwentów Uczelni (Kościół oo. Redemptorystów w Gdyni, ul. Portowa 2).

O godz 8:40 na parkingu, przed wejściem głównym, zostaną podstawione dwa autobusy ZKM Gdynia, które przewiozą pracowników i studentów Akademii Morskiej w Gdyni do kościoła na mszę świętą w intencji, pracowników, studentów, doktorantów oraz absolwentów Uczelni. Po zakończeniu mszy świętej, autobusy przywiozą pracowników i studentów z powrotem do Akademii Morskiej.

11.15   Uroczyste, otwarte posiedzenie Senatu AMG (Aula im. T. Meissnera, ul. Morska 83)

• Wystąpienie JM Rektora AMG prof. dr. hab. inż. Janusza Zarębskiego
  • Wystąpienie Ministra GMiŻŚ Marka Gróbarczyka
  • Wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych pracownikom Uczelni
  • Wręczenie dyplomów doktorskich
  • Nagrody JM Rektora AMG dla wybitnych studentów
  • Wręczenie  najlepszym absolwentom AMG „Medali Absolwenta”
  • Rozstrzygnięcie konkursu „Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”
  • „Uczelnia okiem filmowca” - pokaz filmów promujących Akademię Morską w Gdyni

12.45  „Uczelnia XXI wieku” - uroczyste otwarcie II piętra budynku B Akademii Morskiej w Gdyni

15.00 Apel  Pamięci  (plac wewnątrz kampusu AMG, ul. Morska 83)

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i doktorantów.

Wydarzenia towarzyszące:

8.12.2017 o godz. 18:00 - Studenckie Święto Szkoły (Klub Studencki Bukszpryt)

7.12.2017 r. o godz. 19:20 - Międzywydziałowe Zawody Pływackie (Pływalnia Akademii Morskiej w Gdyni)

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk