II FESTYN SPORTOWY O PUCHAR JM REKTORA AMG

Rektor Akademii Morskiej w Gdyni zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników na II Festyn Sportowy o Puchar JM Rektora AMG, który odbędzie się w dniu 29 maja 2018 roku (wtorek) od godz. 12:00 na terenie obiektów sportowych Akademii Morskiej w Gdyni.

Podczas Festynu zostaną rozegrane następujące dyscypliny:

• rzut oszczepem,
  • podciąganie na drążku,
  • siłowanie na rękę,
  • przeciąganie liny,
  • ergometry wioślarskie – zmagania sztafet,
  • zawody łucznicze – Vip.

Ponadto każdy uczestnik Festynu będzie miał okazję spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.

Zapisz się do Reprezentacji Wydziału!

Rywalizować będą ze sobą drużyny wydziałowe. Zapisy do drużyn wydziałowych prowadzone będą do dnia 18.05.2018 r. Dla wszystkich uczestników konkurencji sportowych przewidziane są nagrody.

Zapisz się poprzez formularz (dostępny tutaj) lub zgłoś się do przedstawiciela wydziałowego:

• Wydział Elektryczny: Jakub Burzyński - kubaburzynski97ato2.pl
  • Wydział Mechaniczny: Ada Sosnowska - adasosnowskaatgmail.com
  • Wydział Nawigacyjny: Anna Polito - politoaniaatgmail.com
  • Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa: Dawid Zdrojewski - dawidzi12.zdrojuatgmail.com

Studenci proszeni są o zabranie ze sobą legitymacji studenckich, a pracownicy kart pracowniczych AMG, które będą uprawniały do wejścia na teren Festynu.Zapraszamy do udziału w II Festynie Sportowym, kibicowania drużynom i wspólnej zabawy!

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk