Konkurs "Razem do zawodu" z udziałem Akademii

Konkurs "Razem do zawodu"

W dniu 28 marca 2018 roku w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym odbył się finał konkursu "Razem do zawodu", który organizowany był przez Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza w ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” realizowanego przez Samorząd Województwa Pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Poddziałanie 3.3.2).

Głównym celem konkursu „Razem do zawodu” było wzmocnienie rozwoju gospodarczego regionu w obszarach odpowiadających lokalnym i regionalnym potrzebom rynku pracy poprzez przygotowanie kompetentnych kadr na rynek pracy.

Do konkursu zgłoszonych zostało 13 projektów, które z ramienia Akademii Morskiej w Gdyni oceniane były przez dr Sławomira Skibę. Podczas finału konkursu nasza Uczelnia wyróżniała nagrodą specjalną projekt "Poprawa bezpieczeństwa jednostek pływających (żaglówek) - knagi i kotwiczki Danfortha". Projekt zgłoszony został przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs "Razem do zawodu"
Konkurs "Razem do zawodu"
Konkurs "Razem do zawodu"
Konkurs "Razem do zawodu"

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

M. Zajk
29.03.2018
Wprowadzenie:
M. Zajk 29.03.2018
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 29.03.2018