OBSŁUGA TELEFONICZNA KLIENTÓW - Rozwojowa i elastyczna praca dla studentów

Rozwojowa i elastyczna praca dla studentów

 Miejsce pracy: Gdynia, Park Naukowo-Technologiczny

Jesteś studentem/tką i chcesz połączyć studia z pracą ?

Sam/a decydujesz ile godzin tygodniowo chcesz pracować, dzięki czemu bez trudu połączysz pracę ze studiami :)

Nasz zespół stanowi około 80 pozytywnych pasjonatów branży IT, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Poszukujemy osoby, która wesprze nas w obsłudze telefonicznej Klientów.

Wyślij do nas swoje CV, jeśli:

  • jesteś studentem studiów zaocznych lub dziennych i jesteś dostępny minimum 10 godzin w tygodniu,
  • bez nie masz problemów z komunikacją przez telefon
  • jesteś komunikatywny
  • potrafisz obsługiwać komputer w stopniu podstawowym
  • chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w branży IT
  • szukasz pracy wśród przyjaźnie nastawionych ludzi

Do Twoich zadań będzie należało:

  • wykonywanie połączeń wychodzących do potencjalnych Klientów

Gwarantujemy:

  • pełne wdrożenie w obowiązki
  • grafik pracy ustalony przez Ciebie
  • możliwość awansu w strukturze organizacyjnej
  • imprezy firmowe i sportowe
  • dobrą lokalizację miejsca pracy – siedziba firmy mieści się w Parku Naukowo – Technologicznym, a dojście ze stacji SKM Redłowo zajmuje 5 minut

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie wyślij nam swoje CV – rekrutacjaatmadkom.pl  w temacie wiadomości prosimy zawrzeć informację: „rekrutacja Gdynia– Praca dla studenta”

Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość́ kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Podmiot udostępniający:

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

BKS
20.09.2018