Metropolitalne Targi Pracy Pomorza

W imieniu organizatora, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku,  serdecznie zapraszamy na Metropolitalne Targi Pracy Pomorza. Odbędą się one 10 kwietnia br. w centrum wystawienniczo-konferencyjnym Amber Expo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku w godzinach 10.00-16.00.

Targi wpisały się już na stałe w kalendarz ważnych wydarzeń pomorskiego rynku pracy.  Cieszą się dużym zainteresowaniem zwiedzających i gromadzą wielu wystawców, zarówno z regionu jak i przedstawicieli ogólnopolskich firm. Każdego roku, dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do młodych mieszkańców, targi przyciągają także uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów.

Również w tej edycji organizatorzy przygotowali szeroką ofertę dla pomorskiej młodzieży. Uczestnicy targów będą mieli możliwość poruszania się w obszarze sześciu specjalnych stref: Pracy, Zaprojektuj Swoją Karierę, Przedsiębiorczości oraz Kreatywności i Odkrywania Talentów, Edukacji i Szkoleń oraz Strefy Chillout.

Targi to doskonała okazja do bezpośrednich rozmów z pracodawcami i poznania ich oczekiwań oraz wysłuchania licznych prelekcji motywujących do rozwoju zawodowego i odkrywania własnego potencjału.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia można uzyskać także na stronie internetowej www.metropolitalnetargipracy.pl

BKS