płatna praktyka studencka - Serwisman turbosprężarek okrętowych

Firma Turbo Poland została założona w 2006 roku i działa jako niezależny serwis turbosprężarek. Przez ten czas zbudowaliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na wykonanie powierzonych prac zgodnie z najwyższymi standardami panującymi w wymagającej branży morskiej i przemyśle. Nasze usługi świadczymy głównie dla klientów z Europy, rejonu Morza Bałtyckiego, jak również innych części świata.

Turbo Poland skupia swoją działalność na przeglądach i naprawach turbosprężarek, usługach związanych z wyważaniem wirników sztywnych oraz dostawą części zamiennych do wszystkich rodzajów turbosprężarek stosowanych w przemyśle morskim i ciężkim. Nasz warsztat o powierzchni 600 m2 jest zlokalizowany na terenie Gdańskiej Stoczni Remontowej w Gdańsku.

Mamy do zaproponowania przeprowadzenie płatnych praktyk studenckich.

Stanowisko : Serwisman turbosprężarek okrętowych

Miejsce pracy: Gdańska Stocznia Remontowa

Warunki pracy: stawka godzinowa do uzgodnienia

Okres pracy: do uzgodnienia.

CV należy przesyłać na adres e-mail: officeatturbo-poland.pl      podając w temacie  PRAKTYKA.

BKS
05.07.2019