Wakacyjny Staż 2019

Wakacyjny Staż 2019 - rejestracja zgłoszeń Uczestników.

Rozpoczął się II etap Projektu Wakacyjny Staż 2019 - przyjmowanie zgłoszeń Uczestników. W tym roku 81 przedsiębiorców i firm ufundowało 359 płatnych miejsc stażowych!

Rejestracja zgłoszeń Uczestników Projektu potrwa do  dnia 14 maja 2019r. do godz. 23:59. Zgłaszać się można wyłącznie online za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie: https://wakacyjnystaz.pl/

Kompletne zgłoszenie składa się z uzupełnionego formularza zgłoszeniowego z załączonym CV kandydata w wersji elektronicznej w formacie *.doc, *.pdf, *.jpg lub *.odt wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji Projektu. Zgłoszenie można wypełnić tylko raz.

Uczestnikami Projektu mogą być studenci lub absolwenci dziennych, zaocznych, wieczorowych studiów licencjackich, magisterskich, magistersko – inżynierskich w Polsce lub za granicą. Absolwent to osoba, która ukończyła studia nie później niż 2 lata przed zgłoszeniem się do udziału w Projekcie Wakacyjny Staż 2019.

W formularzu zgłoszeniowym Uczestnik Projektu może wybrać maksymalnie 5 preferowanych Fundatorów Staży, u których chciałby realizować staż. Spośród Uczestników, którzy nadeślą swoje zgłoszenia Organizator dokona wstępnego wyboru kandydatów na staż z uwzględnieniem zapotrzebowania Fundatorów Stażu oraz preferencji studentów. Kandydat może zostać skierowany do innego Fundatora Stażu niż preferowany lub do jednego z preferowanych, ale niekoniecznie do tych, których wskazał na pierwszym miejscu.

Zapraszamy do udziału w Projekcie!

BKS