XXIV edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa dla naukowców i zespołów badawczych

Dział Nauki i Współpracy informuje, iż rozpoczęła się XXIV edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa dla naukowców i zespołów badawczych.

W Konkursie przyznawane są następujące nagrody:

  • Nagroda Badawcza Siemensa za szczególnie wartościowe wyniki badań naukowych, dające się zastosować w praktyce. Do Nagrody badawczej Siemensa mogą być zgłaszane zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły badawcze. Wysokość Nagrody badawczej Siemensa wynosi 40 000 PLN;
  • Nagroda Promocyjna Siemensa za wybitne prace doktorskie lub habilitacyjne. Do Nagrody promocyjnej zgłaszane są osoby indywidualne. Wysokość Nagrody Promocyjnej Siemensa wynosi 30 000 PLN, jednak w danym roku może być ona podzielona pomiędzy dwie równorzędne nagrody. Beneficjentami Nagrody mogą być zarówno pracownicy legitymujący się wartościowymi wynikami badań dającymi się zastosować w przemyśle, jak również doktorzy i doktorzy habilitowani – autorzy wybitnych prac, obronionych w ciągu ostatnich dwóch lat kalendarzowych.

Termin zgłaszania wniosków do XXIV edycji Konkursu upływa z dniem 30 kwietnia 2019 roku. Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu o Nagrodę Siemensa dla naukowców i zespołów badawczych dostępne są pod linkiem www.pw.edu.pl/siemens Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą Konkursu o Nagrodę Siemensa dla absolwentów studiów I i II stopnia (www.pw.edu.pl/siemens).

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

M.Lubowiecka
12.02.2019
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 12.02.2019
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 12.02.2019