Kierownik kontroli jakości dokumentacji techniczno-projektowej

Chciałbyś podjąć pracę w międzynarodowym środowisku? Czy chcesz współpracować
z najlepszymi specjalistami z branż inżynierii środowiska, kolejnictwa i konstrukcji ?

Profil firmy:

COWI Polska Sp. z o.o. jest firmą projektowo-konsultingową działającą w obszarze inżynierii i GIS. Firma stanowi część międzynarodowej Grupy COWI (www.cowi.com) realizującej między innymi projekty infrastruktury drogowej, kolejowej i tunelowej w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Wydziały inżynierii środowiska, kolejowy i tunelowy

w COWI Polska, wspólnie z kolegami z Danii, Szwecji i Norwegii, projektują systemy odwodnień linowych, zaopatrzenia w wodę i nawadniania; linie, węzły i stacje kolejowe, linie i stacje metra głównie w Skandynawii.

Zastosowanie nowoczesnych narzędzi projektowych, systematyczne szkolenia, dostęp do najnowszych technologii, bieżąca współpraca ze specjalistami z COWI w Danii, Szwecji i Norwegii, zapewniają ciekawą i rozwojową pracę.

Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku Kierownika kontroli jakości dokumentacji będzie zapewniać prawidłowe funkcjonowanie zarządzania jakością dokumentacji techniczno-projektowej i przeprowadzać audyty wewnętrzne w ramach wdrażania i utrzymania systemu ISO 9001. Do jej obowiązków należeć będzie udział we wdrażaniu i zarządzenie wewnętrznego systemu kontroli jakości dokumentacji techniczno-projektowej zapewniającego najwyższą jakość tworzonej dokumentacji. Osoba ta będzie także odpowiedzialna za współpracę z kierownikami kontroli jakości w firmach Grupy COWI celem realizacji wspólnych działań we wspólnie realizowanych projektach. Ponadto do obowiązków należeć będzie: kontrola i zarządzanie procesem sporządzania raportów dotyczących jakości dokumentacji techniczno-projektowej.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • doskonałe umiejętności organizacji czasu i planowania zadań
  • łatwość w podejmowaniu decyzji
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

• umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne miejsce i środowisko pracy
  • udział w ciekawych projektach zagranicznych
  • możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania
  • możliwość szkolenia w Polsce, Danii, Szwecji i Norwegii oraz rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Gdańsk

Do przesyłanego CV proszę dołączyć skan podpisanego oświadczenia o treści dostępnej TUTAJ.

W razie dodatkowych pytań dotyczących oferty proszę o kontakt:

Jacek Jędrys

Tel. +45 51231767 / +48 601726414