Koordynator Sprzedaży Części Zapasowych (Propulsion / Systemy Napędowe)

Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Koordynatora Sprzedaży Części Zapasowych (Propulsion / Systemy Napędowe)

Dołącz do naszego zespołu i skorzystaj z pracy w międzynarodowym środowisku, z dużymi możliwościami rozwoju.

• Stanowiska to w zależności od zaawansowania rozwoju kompetencji pracownika, w tym technicznych w określonym produkcie (lub rodziny produktów) firmy Kongsberg Maritime, jest pozycją startową w ścieżce rozwoju kariery pracownika
  • Kompetencje rozwijane na tym stanowisku są pod nadzorem i przy wsparciu merytorycznym bardziej wykwalifikowanych współpracowników (specjalistów).
  • Stanowisko to, na kolejnych etapach rozwoju, daje możliwość rozwinięcie kompetencji w zakresie szeroko pojętej „Inżynierii produktu” systemów napędowych firmy Kongsberg Maritime.

Czym będziesz się zajmować?

• Obsługą korespondencji od Klienta - będziesz kluczowym punktem kontaktowym w zakresie otrzymanych od Klienta zapytań i zamówień na części zapasowe.
  • Obsługą procesu ofertowania / zamówienia – będziesz inicjować proces ofertowania wraz z identyfikacją części według zapytania oraz zamówień od Klienta, zgodnie z wymaganiami systemu.
  • Obsługą realizacji zamówienia – będziesz na bieżąco monitorować  portal zamówień Klientów oraz dbać o prawidłową dystrybucje korespondencji związanej z realizacją danego zamówienia oraz dodatkowymi wymaganiami Klienta.
  • Obsługą dokumentacji  – będziesz na bieżąco monitorować dokumentacje w zakresie sprzedaży części dla Klienta oraz nanosić zmiany zgodnie z procedurami.
  • Będziesz brać czynny udział w dalszym, dynamicznym rozwoju oddziału Firmy Kongsberg Maritime w Polsce.

Jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, jeżeli:

• ukończyłeś/aś (lub kończysz) szkołę wyższą, preferowana szkoła o kierunku mechanicznym/morskim
  • jesteś osobą chętną i gotową do dalszej nauki i rozwoju
  • lubisz wyzwania i radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów
  • masz duże poczucie odpowiedzialności za rozwój własny i firmy
  • posiadasz zdolności interpersonalne do pracy w zespole
  • posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym komunikację w środowisku międzynarodowym
  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office
  • jesteś osobą systematyczną

Co Ci zaproponujemy?

• pracę w międzynarodowej / stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym (w Polsce) oraz globalnym (34 lokalizacje na świecie)
  • udział w różnych szkoleniach i innych formach podnoszenia umiejętności i kompetencji