Elektryk Automatyk - Smurfit Kappa

Oddział w Gdańsku
Ul. Łukasiewicza 6, 83-000 Pruszcz Gdański
www.smurfitkappa.com

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań oraz systemów prezentacyjnych typu POS i Display. W Polsce posiadamy oddziały w Warszawie, Pruszkowie, Pruszczu Gdańskim, Koninie i Drezdenku.

Elektryk - Automatyk

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, PEŁNY ETAT

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem studiów I lub II stopnia studiów technicznych (np. Elektrotechnika, Mechatronika) i chcesz zdobywać praktyczne umiejętności w Dziale Utrzymania Ruchu w nowoczesnej firmie produkcyjnej, zapraszamy Cię do złożenia CV na stanowisko Elektryka – Automatyka.

Dołączając do naszego zespołu:

• będziesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,
  • możesz liczyć na profesjonalne i przyjazne wdrożenie do pracy
  • będziemy dbać o Twoje bezpieczeństwo – zapewnienie Pracownikom bezpiecznych warunków pracy to dla nas priorytet
  • otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • po okresie próbnym możesz liczyć na miesięczną premię
  • będziesz mieć możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zyskasz dostęp do atrakcyjnego pakietu świadczeń dodatkowych (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, wypoczynku letniego, możliwość zapisania się do programu sportowego)

Zadania, które na Ciebie czekają:

• wykonywanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem
  • udział w projektach modernizacyjnych
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Złóż swoje CV, jeśli:

• masz wykształcenie techniczne (np. elektryk, automatyk, elektronik)
  • chcesz nabyć i rozwijać umiejętności naprawy maszyn i urządzeń
  • posiadasz uprawnienia SEP
  • jesteś obowiązkowy/a, odpowiedzialny/a, zaangażowany/a
  • jesteś gotowy na podjęcie pracy zmianowej

Mile widziane będą:

• umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, w tym schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • znajomość programowania sterowników PLC (Siemens)

Aplikuj TUTAJ

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS