ODZIEŻ i tekstylia

Rozmiarówka bluz - do pobrania

BLUZY UMG „Kangurki Męskie” - Męska bluza (unisex) z długim rękawem w kolorze granatowym. Kolor bluzy jednolity. Bluza z kapturem oraz kieszeniami tzw. „Kangurka”. Kaptur i kieszeń tzw. „Kangurka” w kolorze bluzy. Bluzy oznakowane haftem z przodu – logo Uczelni i z tyłu – napis Uniwersytet Morski w Gdyni oraz sznurek gruby w kolorze białym, bluza posiada ściągacze przy rękawach oraz na dole bluzy. Ściągacze w kolorze bluzy.

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 
 

BLUZY UMG „Kangurki Damskie” - Damska bluza (taliowana) z długim rękawem w kolorze granatowym. Kolor bluzy jednolity. Bluza z kapturem oraz kieszeniami tzw. „Kangurka”. Kaptur i kieszeń tzw. „Kangurka” w kolorze bluzy. Bluzy oznakowane haftem z przodu – logo Uczelni i z tyłu – napis Uniwersytet Morski w Gdyni oraz sznurek gruby o w kolorze białym, bluza posiada ściągacze przy rękawach oraz na dole bluzy. Ściągacze w kolorze bluzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszulki POLO DAMSKA  koszulka polo z krótkim rękawkiem w kolorze granatowym z kołnierzykiem w kolorze granatowym. Zapinana na trzy guziki w kolorze materiału. Ozdobna taśma na listwie z guzikami.


Koszulki POLO MĘSKIE Męska koszulka polo z krótkim rękawkiem w kolorze granatowym z kołnierzykiem w kolorze granatowym. Zapinana na trzy guziki w kolorze materiału. Ozdobna taśma na listwie z guzikami Jednolita koszulka bez żadnych dodatków w innych kolorach poza listwą przy guzikach. Koszulka bez kieszonek. Kołnierz ze stójką. 


Kamizelki odblaskowe Kamizelki odblaskowe dla dorosłych sprawiają, że jesteśmy dobrze widoczni z daleka, co podnosi nasz poziom bezpieczeństwa. Powinni po nie sięgać po zmroku zarówno rowerzyści, jak i piesi czy biegacze poruszający się w terenie niezabudowanym. Nasze kamizelki posiadają nadruk Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.


Czapki z daszkiem - pięciopanelowa czapka z daszkiem w kolorze granatowym z haftem UMG przeznaczona do noszenia przez osoby dorosłe.


Czapki z daszkiem - pięciopanelowa czapka z daszkiem w kolorze białym z haftem UMG przeznaczona do noszenia przez osoby dorosłe.

Czapki zimowe ”UMG” z haftem - klasyczna czapka zimowa wykonana z miękkiej dzianiny 100% Akryl. 

 

Worek ze sznurkami - worek na plecy, w kolorze granatowym z haftowanym logotypem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z białymi grubymi sznurkami w minimalistycznej formie. Nasz worek to idealne połączenie funkcjonalności z wygodą użytkowania, dzięki uniwersalnej formie pozwala na przenoszenie przedmiotów bez uczucie dyskomfortu.


Opaski odblaskowe (fluorescencyjne) są urozmaiceniem ubioru, sprawdzają się podczas uprawiania sportów, atrakcyjnie prezentują się zimą  


 

 

 

 

 
 

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni