Partnerskie Zarządzanie Uczelnią - termin zgłoszeń projektów

28.02.2020

Konkurs Rektora

Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

„Nasz Uniwersytet - Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”

IV edycja

Zapraszam wszystkich Pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do udziału w IV edycji projektu Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni „Nasz Uniwersytet - Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”.

Drodzy Pracownicy UMG!

Po raz czwarty liczę na Wasz czynny udział w procesie dostosowania Naszego Uniwersytetu do wymagań rynku pracy i otoczenia. Jeżeli oczekujecie Państwo zmian, innowacyjnego podejścia, chcecie, aby Uniwersytet Morski miał przewagę konkurencyjną nad innymi Uczelniami i odnosił sukcesy, bądź po prostu uważacie, że coś można zrobić inaczej - lepiej, prościej i szybciej proszę zgłosić swój pomysł, innowację lub oczekiwania, przesyłając propozycje drogą elektroniczną na adres: nasz.uniwersytetatumg.edu.pl do dnia 28.02.2020r.


Ważne, aby proponowane przez Państwa rozwiązania były poparte biznesplanem, badaniami lub szczegółową analizą.


Dla tych z Państwa, których pomysły będą najciekawsze i mogą przynieść efekty w postaci wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań przewiduję nagrody rzeczowe i finansowe.

Szanowni Państwo!

To w dużej mierze od Was zależy jaki będzie Nasz Uniwersytet – jutro, za rok, za dziesięć lat.

Wspólnie spowodujmy, aby Uniwersytet Morski był przyjaznym pracodawcą, pozwalającym na realizację naszych zawodowych aspiracji.
 

Rektor UMG
prof. Janusz Zarębski

 

Wprowadzenie:
M. Zajk 03.01.2020
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 31.01.2020