Pierwsze Święto Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

W czwartek, 6 grudnia 2018 roku, odbyło się pierwsze w historii Święto Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Tegoroczne obchody zapoczątkowało uroczyste podniesienie bandery przed frontem uczelni oraz msza św. w intencji pracowników, studentów, doktorantów oraz absolwentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni (UMG).

W trakcie pierwszego w historii, otwartego posiedzenia Senatu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z okolicznościowym przemówieniem wystąpił JM Rektor prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski. Przemówienie wygłosiła również Dyrektor Generalna w Ministerstwie Gospodarki Morskiej  i Żeglugi Śródlądowej, Pani Mariola Chojnacka.

M. Zajk 10.12.2018
M. Zajk 10.12.2018

Wybory do Parlamentu Studentów UMG

Uczelniana Komisja Wyborcza uprzejmie informuje o zbliżających się wyborach do Parlamentu Studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na kadencję 2018-2020.

Zgłaszanie kandydatur odbędzie się w dniach 3-9 grudnia 2018. Natomiast głosowanie na kandydatów swojego wydziału nastąpi w dniach 16-17 grudnia 2018 roku.

M. Zajk 04.12.2018
M. Zajk 04.12.2018