Inżynier ds. Testów Skanerów - BDI

Bank Danych o Inżynierach
www: www.bdi.com.pl

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Testów Skanerów

ważna do nr 10606

Opis pracodawcy:

Firma działająca w branży high-tech, producent systemów oraz skanerów cargo szerokiego zastosowania, służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, elektronika, elektrotechnika lub kierunki pokrewne)
  • praktyczna znajomość techniki
  • znajomość programowania sterowników PLC (preferowany Siemens)
  • podstawowa znajomość standardów przemysłowych sieci Ethernet/IP oraz Profinet
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zdolności manualne
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu testów, uruchamianiu urządzeń lub maszyn działających z wykorzystaniem systemów automatyki PLC, odbiorach końcowych lub serwisie
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

• uruchamianie i testowanie systemów elektryki, elektroniki oraz automatyki w skanerach bezpieczeństwa
  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy
  • wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych urządzeń

Firma oferuje:

• pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach
  • ciągłe doskonalenie w różnych obszarach, np.: szkolenia dotyczące urządzeń, sterowników PLC, ISO, radiologicznych, BHP
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

Miejsce podjęcia pracy:

Kobyłka k/Warszawy

Aplikuj na www.bdi.com.pl/oferty/10606 lub prześlij CV na adres cvatbdi.com.pl () podając nazwę stanowiska lub numer oferty pracy.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS