Doradca Finansowy

Rodzaj zatrudnienia: Zlecenie, działalność

Region: Gdynia, Ul. Świętojańska

Opis oferty:

Szukasz swojej pierwszej pracy? A może jesteś znużony obecnym zajęciem? Nie czujesz się doceniony przez obecnego pracodawcę lub nie masz ochoty iść wąską wyznaczoną ścieżką?
To idealny moment, aby odważyć się na zmianę pracy.

Phinance jest miejscem, które daje multum możliwości. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego człowieka, nie będziesz trybikiem w maszynie, czy pozycją w Excelu. Chcesz mieć możliwość zarobienia większych pieniędzy? Zbudować w sobie nowe kompetencje lub w przyszłości zbudować swój zespół? U nas wszystko jest możliwe.

Jesteśmy największą, niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Od wielu lat najważniejszą misją jest bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, czym się zajmujemy? Kliknij w poniższy link: https://phinance.pl/

Jeśli…

• jesteś osobą kontaktową lubisz pracę z ludźmi cechujesz się empatią
  • nie lubisz monotonii
  • chcesz mieć wpływ na realizację swoich marzeń cenisz sobie możliwość rozwoju w wielu kierunkach

… to wyślij do mnie swoje CV. Umówimy się, porozmawiamy i wspólnie podejmiemy decyzję co do podjęcia współpracy.

Jakie mamy wymagania konieczne?

• Wykształcenie średnie
  • Niekaralność
  • Gotowość do rozwoju
  • Uczciwość

Zakres obowiązków

Co Ci zapewnimy?

• Cykl szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów w naszej firmie, podczas których będziesz miał możliwość nabycia wszystkich niezbędnych kompetencji
  • Kursy i egzaminy licencyjne konieczne do wykonywania zawodu
  • Opieka kierownika, współpraca na każdym etapie kariery
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia względem wzrostu kompetencji
  • Ciekawe konkursy (np. wyjazd do Meksyku, Japonii)
  • Narzędzia informatyczne do pracy – systemy dla Doradcy, Klienta, Obsługi Klienta
  • Elastyczny plan tygodnia (możemy częściowo dopasować grafik do Twoich zajęć)

Zatrudnienie i wynagrodzenie:

• Główna forma współpracy to własna działalność gospodarcza, a z naszej strony pomoc w jej zbudowaniu
  • Umowa zlecenie
  • Na etapie przejściowym lub w okresie studenckim możliwe wynegocjowanie minimalnego wynagrodzenia podstawowego
  • Zarobki uzależnione od poziomu kompetencji i ilości pracy – możesz zarobić 2000 zł, a możesz i 10 000 zł i więcej.

Wiesz, co chcesz osiągnąć zawodowo w ciągu najbliższego roku? Ja wiem. Chcę pomóc Ci zostać samodzielnym Doradcą Finansowym zarabiającym średnio ok. 7000 zł/msc, oczywiście z perspektywą dalszego wzrostu. Jeśli zainwestujesz w ten plan 12 miesięcy to wspólnie damy radę.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=6G4CQRiGssU

Link do ogłoszenia: https://phinance.elevato.net/pl/doradca-finansowy-bez-doswiadczenia,j,59

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska