Rookie

IBPM S.A.

Typ oferty
Praca stała

Nazwa firmy/instytucji oraz dane teleadresowe
IBPM, ul. Pelplińska 21, 01-683 Warszawa

Informacje o firmie/instytucji
Jesteśmy najbardziej doświadczonym zespołem wdrożeniowym IBM BPM (IBM BAW, IBM CloudPak 4 Automation) w Polsce i posiadamy status IBM Platinium Business Partner.
• Wdrażamy systemy automatyzacji procesów biznesowych, optymalizujemy procesy, utrzymujemy rozwiązania BPM/RPA.
• Projektujemy architekturę korporacyjną, wdrażamy rozwiązania do integracji (ESB/mikroserwisy), utrzymujemy wdrożone rozwiązania.
• Wdrażamy rozwiązania do zarządzania regułami biznesowymi, rozwijamy i utrzymujemy systemy BRM.

Oferowane stanowisko
Rookie

Miejsce zatrudnienia IBPM S.A. ul. Twarda 18 00-105 Warszawa

Opis stanowiska/Zakres obowiązków
• Udział w warsztatach zgodnie z programem Akademii.

• jesteś zaangażowany i chętny do nauki
• masz za sobą pierwsze doświadczenie w świecie IT i napisałaś/napisałeś już swój pierwszy program/aplikację, którą możesz się pochwalić na GitHub
• chcesz rozwijać się w kierunku pracy specjalisty IT
• chcesz rozwijać swoje kompetencje w technologiach backendowych i frontendowych, docelowo fullstack
• jesteś otwarty na pracę zdalną lub stacjonarną w Warszawie/Gdyni w pełnym wymiarze godzin

Oferowane warunki zatrudnienia
• 3 miesięczne kompleksowe szkolenie i warsztaty
• etapy warsztatowe (2 miesiące) płatne 3500 zł/miesiąc
• stanowisko otwarte na system pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin

Sposób aplikowania
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: https://pl.ibpm.pro/akademia-deweloperska-baw/

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska