KONTROLER DOKUMENTACJI JAKOŚCIOWEJ

Rockfin Sp. z o.o.

KONTROLER DOKUMENTACJI JAKOŚCIOWEJ

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Opis stanowiska

• Weryfikacja dokumentacji jakościowej dostarczonych towarów, zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami klienta
  • Rejestracja w systemie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Nadzór nad terminowym dostarczeniem zgodnych towarów od Dostawcy
  • Budowanie relacji z dostawcami na rynku międzynarodowym
  • Wykrywanie niezgodności oraz tworzenie raportów w przypadku nieprawidłowości w dokumentacji jakościowej dostarczonych towarów w Magazynie

• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Znajomość języka angielskiego  pozwalająca na swobodne porozumiewanie się
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera i programów z Pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy na stanowisku
  • Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)
  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska