MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE TECHNICZNYM

ul. Świemirowska 3
81-877 Sopot

MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE TECHNICZNYM

Poszukujemy młodszego specjalisty do naszego działu technicznego!

Cześć! Szukamy ambitnej i chętnej osoby, która ma zamiłowanie do technologii, odnawialnych źródeł energii, elektryki i energetyki. Jeżeli jesteś młodym entuzjastą, który chce zdobywać wiedzę i rozwijać się w tych obszarach, to ta praca jest dla Ciebie!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, sprzedaży i montażu systemów odnawialnych źródeł energii, głównie systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz ładowarek do samochodów elektrycznych. Obsługujemy głównie klientów biznesowych jak zakłady produkcyjne, centra logistyczne, hotele, biurowce.

Twoje podstawowe obowiązki będą obejmować:

• Obsługę bieżących zgłoszeń serwisowych.
  • Utrzymywanie kontaktu z naszymi obecnymi klientami.
  • Pomoc w obsłudze posprzedażowej.
  • Zakładanie i prowadzenie spraw serwisowych.
  • Opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i technicznej dla naszych systemów.
  • Wsparcie procesu montażu.

W ramach pracy na tym stanowisku istnieje możliwość zdobycia wiedzy i uprawnień (SEP/UDT) w zakresie serwisu, abyś mógł/mogła samodzielnie diagnozować i usuwać podstawowe usterki w instalacjach naszych klientów.

Praca głównie w biurze, ale z możliwością okazjonalnych wyjazdów do naszych klientów w celu diagnostyki lub konfiguracji urządzeń. Do pracy otrzymasz laptopa i telefon służbowy. Możliwość częściowej pracy zdalnej. Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy zaangażowania, inicjatywy i chęci do nauki. Gwarantujemy pełne przeszkolenie oraz wsparcie z naszej strony, dzieląc się naszą wiedzą podczas wprowadzania Cię w nowe zadania.

Ofertę pracy kierujemy do inżynierów kierunków technicznych jak również do tych, którzy jeszcze nie odebrali dyplomu, a są w trakcie studiów niestacjonarnych. Rodzaj formy zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji kandydata.

Jeżeli jesteś gotowy/gotowa do dołączenia do naszego zespołu i pracowania w przyjaznej atmosferze, to czekamy na Twój telefon lub e-mail.

Kontakt:
email: rekrutacjaatsoleos.pl

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska