Informacje o rekrutacji

Rekrutacja do AMG

Aktualnie trwa rekrutacja dodatkowa na studia w Akademii Morskiej w Gdyni. Kandydaci mogą składać dokumenty na Wydział Elektryczny, Mechaniczny oraz Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Podczas rekrutacji dodatkowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga!

• Wydział Przedsiębioczości i Towaroznawstwa przedłużył termin składania dokumentów (dokumenty na studia stacjonarne można składać do 24 września, a dokumenty na studia niestacjonarne do 30 września 2015 roku).
  • Dokumenty na Wydział Elektryczny (studia stacjonarne i niestacjonarne) można składać do 24 września 2015 roku.
  • Rekrutacja na studia niestacjonarne na Wydziale Mechanicznym została przedłużona do 24 września 2015 roku.

Każda osoba zamierzająca podjąć studia w AMG powinna wejść na stronę internetową Systemu Elektronicznej Rekrutacji (www.rekrutacja.am.gdynia.pl), założyć konto kandydata i wypełnić wszystkie wymagane pola formularza. Przewodnik po Systemie Elektronicznej Rekrutacji znajduje się na stronie internetowej dla kandydatów (www.am.gdynia.pl/IRK). Zanim rozpoczniesz proces rejestracji zapoznaj się z wszystkimi informacjami dotyczącymi rekrutacji. Informacje dostępne są tutaj. Jeśli masz pytania zadaj je Komisji Rekrutacyjnej. Kontakt do Komisji Rekrutacyjnej znajdziesz tutaj.

Podczas rekrutacji dodatkowej kandydaci na studia w AMG mogą składać dokumenty na:

1.Wydział Elektryczny:

- studia stacjonarne I i II stopnia na kierunkach: Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja.

studia niestacjonarne I i II stopnia na kierunkach: Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja

Rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne została przedłużona do 24 września 2015 roku.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o rekrutacji na Wydziale Elektrycznym znajdują się tutaj.

2. Wydział Mechaniczny:

- studia niestacjonarne I i II stopnia na kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn.

Rekrutacja na studia niestacjonarne została przedłużona do 24 września 2015 roku.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o rekrutacji znajdują się tutaj.

4. Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa:

- studia stacjonarne II stopnia na kierunku Innowacyjna Gospodarka, specjalności:

- studia stacjonarne II stopnia na kierunku Towaroznawstwo, specjalności:

Rekrutacja na studia stacjonarne przedłużona do 24 września 2015 roku.

W drugiej turze decyduje kolejność zgłoszeń (dostarczonych kompletów dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej). Aktualne informacje o rekrutacji znajdziesz tutaj.

- studia niestacjonarne I stopnia na kierunku: Innowacyjna Gospodarka, specjalności:

- studia niestacjonarne I stopnia na kierunku: Towaroznawstwo, specjalności:

- studia niestacjonarne II stopnia na kierunku: Innowacyjna Gospodarka, specjalności:

- studia niestacjonarne II stopnia na kierunku: Towaroznawstwo, specjalności:

Rekrutacja na studia niestacjonarne jest przedłużona do 30 września 2015 roku.

Aktualne informacje o rekrutacji na studia niestacjonarne na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa znajdują się tutaj.

UMG Zespół ds Promocji

M.Bergańska