Wydarzenia bieżące

Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w naborze.

Może to właśnie ten czas! Zacznij przygodę ze śpiewem jeszcze tej jesieni!

Rektor i Senat
Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

mają zaszczyt zaprosić na

ŚWIĘTO
UNIWERSYTETU MORSKIEGO W GDYNI

które odbędzie się 6 grudnia 2018 r. (czwartek)

11 listopada 2018 roku Gdynia uroczyście świętowała odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Tradycyjnie jednym z najważniejszych wydarzeń tego wyjątkowego dnia była Parada Niepodległości. Biało-czerwony korowód wyruszył o godzinie 12.00 sprzed Dworca Gdynia Główna. Następnie przeszedł ulicą 10 Lutego, aż do Pomnika Polski Morskiej, przy którym to odbyły się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta, dowództwa Marynarki Wojennej i delegacji organizacji społecznych. Z ramienia Uniwersytetu Morskiego w Gdyni kwiaty pod Pomnikiem Polski Morskiej złożyli: Prorektor ds. Nauki UMG, prof. Ireneusz Czarnowski, Prorektor ds. Kształcenia UMG, prof. Mirosław Czechowski, Michał Kołodziejczak.

Dziekan Wydziału Mechanicznego zaprasza wszystkich chętnych na prezentację najnowszych produktów firmy MAN Energy Solutions (dawniej MAN Diesel & Turbo).

Seminarium odbędzie się w auli im. T. Meissnera w dniu 15 listopada 2018 r. o godzinie 13:15.

Tematy wystąpień:

I.Wierzbowska