Wydarzenia bieżące

Dla kogo?

Kursy są przeznaczone dla przyszłych studentów wszystkich Wydziałów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zagadnień z matematyki i fizyki oraz ułatwić start na studiach.

Gdzie?

Kursy odbywać się będą w salach dydaktycznych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, w budynku głównym na ul. Morskiej 81-87

Kiedy?

16- 27 września 2019 (BEZ SOBÓT I NIEDZIEL)

Kursy będą odbywały się w godz. 8-16

Morski piknik połączony z dniem sportu, wizyta na Darze Młodzieży, zajęcia z fizyki i gotowania, spotkanie z alpakami to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych w ramach Morskich Półkolonii.

Z Kaliningradu wróciła grupa studentów biorąca udział w międzynarodowym spływie szalupami wiosłowo-żaglowymi po Zalewie Kurońskim. Organizatorem tej imprezy jest Bałtycka Akademia Rybołówstwa Morskiego w Kaliningradzie, a studenci UMG uczestniczyli w niej już po raz trzeci.

Światowe Igrzyska Polonijne - bieg na 5 km o Puchar Rektora UMG.

I.Wierzbowska
24.02.2017