Rekrutacja na studia w Akademii Morskiej w Gdyni

Aktualnie trwa przyjmowanie dokumentów w ramach rekrutacji dodatkowej na studia w Akademii Morskiej w Gdyni (AMG). Do dnia 15 września 2017 roku kandydaci będą mogli składać dokumenty na Wydział Elektryczny, Wydział Mechaniczny, Wydział Nawigacyjny oraz Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Podczas rekrutacji dodatkowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Każda osoba zamierzająca podjąć studia w AMG powinna wejść na stronę internetową Systemu Elektronicznej Rekrutacji, założyć konto kandydata i wypełnić wszystkie wymagane pola formularza. W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Komisją Rekrutacyjną.

Podczas rekrutacji dodatkowej kandydaci na studia w Akademii Morskiej w Gdyni mogą składać dokumenty na:

Wydział Elektryczny

1. studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na kierunkach: Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja,
  2. studia niestacjonarne II stopnia na kierunkach: Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja,
  3. studia stacjonarne III stopnia (doktoranckie).

Zgodnie z regulaminem postępowania rekrutacyjnego w rekrutacji dodatkowej obowiązuje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o rekrutacji na Wydziale Elektrycznym dostępne są tutaj.

Wydział Mechaniczny

1. studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn,
  2. studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.

Zgodnie z regulaminem postępowania rekrutacyjnego w rekrutacji dodatkowej obowiązuje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o rekrutacji na Wydziale Mechanicznym dostępne są tutaj.

Wydział Nawigacyjny

1. studia stacjonarne II stopnia na kierunku Nawigacja, specjalność:
    Technologie Offshorowe,
  2. studia niestacjonarne I stopnia na kierunku Nawigacja, specjalność:
    Transport Morski,
  3. studia niestacjonarne I stopnia na kierunku Transport, specjalność:
    Transport i Logistyka,
  4. studia niestacjonarne II stopnia na kierunku Nawigacja, specjalność:
    Technologie Offshorowe,
  5. studia niestacjonarne II stopnia na kierunku Transport, specjalność:
    Morskie Systemy Transportowe i Logistyczne
  6. studia podyplomowe:
    Modern Ship Management

Zgodnie z regulaminem postępowania rekrutacyjnego w rekrutacji dodatkowej obowiązuje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o rekrutacji na Wydziale Nawigacyjnym dostępne są tutaj.

Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa

1. studia stacjonarne II stopnia na kierunku Innowacyjna Gospodarka, specjalności:
    Transport i Logistyka w Gospodarce Globalnej,
    Rachunkowość i Finanse,
    Biznes Elektroniczny.
  2. studia niestacjonarne II stopnia na kierunku Innowacyjna Gospodarka, specjalności:
    Transport i Logistyka w Gospodarce Globalnej,
    Rachunkowość i Finanse.
  3. studia niestacjonarne I stopnia na kierunku Towaroznawstwo, specjalność:
    Usługi Żywieniowe i Dietetyka.
  4. studia niestacjonarne II stopnia na kierunku Towaroznawstwo, specjalność:
    Żywienie i Dietetyka.

Zgodnie z regulaminem postępowania rekrutacyjnego w rekrutacji dodatkowej obowiązuje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o rekrutacji na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa dostępne są tutaj.

UMG Zespół ds Promocji

M. Bergańska