DYSPOZYTOR NC - PKP Energetyka

Nie masz doświadczenia w branży energetycznej, a chciałbyś w niej pracować? Dla nas to nie problem! Wszystkiego Cię nauczymy! Zapewnimy Ci potrzebne szkolenia i opiekę mentora oraz program wdrożeniowy, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy.

DYSPOZYTOR NC - PKP Energetyka

Wrocław, Sopot, Kraków, Łódź, Warszawa

Jako członek naszej załogi otrzymasz:

• Umowa o pracę (opłacane składki chorobowe i emerytalne, urlop)
  • Zniżki na przejazdy PKP
  • Dofinansowanie do wczasów i wycieczek
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne, karty sportowe
  • Dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

NASZ SKŁAD POTRZEBUJE CIĘ, JEŚLI:

• Masz wykształcenie średnie techniczne, mile widziani studenci kierunków technicznych (elektrotechnika, energetyka, itp.)
  • Jesteś osobą zdolną do samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiesz pracować pod presją czasu
  • Umiesz prowadzić rozmowy i uzgodnienia
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, dobrze zorganizowaną, precyzyjną i sumienną
  • Mile widziane aktualne świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku Eksploatacji i Dozoru
  • Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych

DOŁĄCZYSZ DO ZESPOŁU W KTÓRYM BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA:

• Prowadzenie ruchu urządzeń i sieci elektrotrakcyjnej i elektroenergetycznej, w tym bieżący nadzoru nad poprawnością funkcjonowania tych sieci i urządzeń
  • Dokonywanie operacji łączeniowych w urządzeniach sieci dystrybucyjnej i sieci trakcyjnej lub wydawanie dyspozycji ich wykonania
  • Koordynowanie prac realizowanych na elementach sieci trakcyjnej oraz sieci elektroenergetycznej przez wykonawców
  • Kierowanie, za pośrednictwem systemów sterowania i podległego operatywnie personelu, likwidacją awarii oraz stanów zakłóceniowych na urządzeniach będących w operatywnym kierownictwie Dyspozytury
  • Współpraca podczas likwidacji zaistniałych awarii, stanów zakłóceniowych oraz przy przywracaniu układu normalnego z pozostałymi służbami dyspozytorskimi PKP Energetyka (CDE, Dyspozytury sąsiednie) oraz służbami dyspozytorskimi i ruchowymi pozostałych podmiotów (PLK, OSD, Odbiorcy, Wytwórcy)
  • Wydawanie ustnych poleceń awaryjnego wykonania prac personelowi będącemu w operatywnej podległości dyspozytury

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług. Od 2015 roku jesteśmy spółką prywatną, a naszym właścicielem jest fundusz CVC Capital Partners.

Działamy zgodnie z naszym WARTOŚCIAMI, konsekwentnie wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne podnoszące jakość i bezpieczeństwo, budując angażujące miejsce pracy i wpływając na efektywność prowadzonej działalności.

OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE NA TO STANOWISKO ZNAJDZIECIE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

BKS