Inspektor w Dziale Kontroli Ładunków Masowych - Bureau Veritas

Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.
www.bureauveritas.pl

Założona w 1828 roku Grupa BUREAU VERITAS jest międzynarodowym liderem specjalizującym się w zarządzaniu jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska oraz usługach inżynierii przemysłowej i budowlanej. Grupa, działająca w 140 krajach i zatrudniająca ponad 77 000 pracowników, aktywnie uczestniczy w tworzeniu standardów jakości na świecie.
Bureau Veritas oferuje innowacyjne rozwiązania wykraczające poza zwykłą zgodność z wymaganiami i standardami. Usługi Bureau Veritas minimalizują ryzyko, poprawiają wydajność oraz promują zrównoważony rozwój.

Inspektor w Dziale Kontroli Ładunków Masowych

Miejsce pracy: ul. Rumuńska 15, 81-336 Gdynia

Twój zakres obowiązków:

• Pobieranie i sporządzanie próbek towarów,
  • Nadzór nad procesem przeładunku i stanem towaru,
  • Nadzór nad procesem ważenia towarów,
  • Inne czynności inspekcyjne,
  • Prowadzenie technicznych zapisów z przeprowadzonych czynności inspekcyjnych.

Nasze wymagania:

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazy kat. B,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe wyzwania i stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji w branży TIC,
  • Stabilne zatrudnienie i pracę w firmie o stabilnej pozycji, która jest odpowiedzialnym pracodawcą,
  • Pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Stałe wsparcie merytoryczne w trakcie wykonywanych obowiązków,
  • Poza świetną atmosferą mamy również inne benefity (karta sportowa/lunchowa/kinowa), dofinansowanie do języków oraz szkolenia – o tym opowiemy więcej podczas spotkania!

Prosimy kierować aplikacje na adres e-mail: arletta.kolodziejczykatbureauveritas.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS