Inżynier automatyk - Kongsberg Maritime

Księcia Ziemowita 10, Szczecin

Inżynier automatyk

SZCZECIN

Studiujesz lub jesteś absolwentem kierunków technicznych takich jak: elektronika, elektrotechnika, mechatronika czy automatyka oraz dobrze znasz język angielski- zapraszamy do nas!
Nie musisz znać branży. Nauczymy Cię obsługi naszych systemów i technologii. Wystarczy, że masz otwarty umysł, chęć do nauki i jesteś dyspozycyjny, gotowy na częste wyjazdy zagraniczne.

Dołącz do naszego zespołu a zapewniamy, że będziesz mieć fajną pracę w międzynarodowym środowisku, z dużymi możliwościami rozwoju i przyjazną atmosferą.

Po wewnętrznym szkoleniu będziesz wdrażany w następujące obowiązki:

• instalacja, uruchomienie oraz serwisowanie systemów i urządzeń firmy Kongsberg na statkach i obiektach typu offshore na całym świecie!
  • zdalne wsparcie klientów przy wykorzystaniu platformy CRM oraz serwisów „remote”
  • przygotowywanie dokumentacji i raportów technicznych
  • dbanie o wysoki poziom i jakość wykonywanych zleceń serwisowych
  • współpraca z innymi grupami produktowymi i oddziałami firmy w celu wprowadzania usprawnień oraz rozwoju produktów i usług firmy Kongsberg

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długie lata, ponieważ oferujemy:

• ujednoliconą i przejrzystą scieżkę kariery rozplanowaną na kilka lat do przodu obejmującą stanowiska od Asystenta Inżyniera po stanowisko Senior Inżyniera
  • usystematyzowany i ustandaryzowany system wynagradzania związany ze ścieżką kariery promujący proaktywna postawę
  • świetną atmosferę w pracy:
    • jesteśmy zwycięzcą great place to work 2020
    • jesteśmy zwycięzcą great place to work 2020 dla millenialsów
    • jesteśmy rzecznikiem standardu etyki
    • jesteśmy pracodawcą pomorza roku 2018
    • skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "Ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u
    • praca w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny
  • wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu
  • dofinansowanie obiadów w pracy i dostępne świeże owoce
  • komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem
  • dbałość o work-life balance
  • zakup akcji kongsberg gruppen z 25% rabatem
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego , także dla członków rodziny)
  • wsparcie naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych
  • prezenty okazjonalne dla naszych pracowników
  • pełny komplet narzędzi do pracy

APLIKUJ: https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-automatyk-szczecin,oferta,1001853670

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS