Płatny program stażowy - PKP Intercity

PKP Intercity S.A.

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 składów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Kolej na wakacje! Płatny program stażowy w obszarze technicznym Zakładów PKP Intercity

Miejsce: Warszawa

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W PROGRAMIE:

• płatny staż w obszarze technicznym i zdobycie doświadczenia zawodowego u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • poznanie praktycznych aspektów funkcjonowania kolei,
  • wiedzę przekazywaną przez specjalistów i ekspertów,
  • wpływ! Tak, masz wpływ na pracę zespołu i jej efekt,

Zapraszamy studentów kierunków technicznych chcących poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze technicznym w Zakładach Spółki.

Szukamy osób które:

• mają otwarty umysł i lubią się uczyć,
  • chcą zdobywać nowe umiejętności, nie boją się wyzwań,
  • są dokładne i potrafią określać priorytety,
  • są komunikatywne i potrafią pracować w zespole,
  • dobrze znają programy z pakietu MS Office,
  • są dyspozycyjne w okresie lipiec – wrzesień.

BRZMI CIEKAWIE? APLIKUJ DO NAS!

PKP Intercity to miejsce, które łączy doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem. To tu spotykają się ambicje młodego pokolenia z budowaną od wielu lat tradycją i wiedzą, aby wspólnie tworzyć organizację, która wychodzi naprzeciw potrzebom pasażera, jednocześnie zapewniając przyjazne miejsce pracy swoim pracownikom.

PKP Intercity to miejsce pracy nie tylko maszynistów czy konduktorów, ale również licznego grona specjalistów, którzy na co dzień zajmują się rozkładami jazdy, zagadnieniami finansowymi, podatkowymi, prawnymi, tworzeniem i realizacją strategii, rozwijaniem naszej załogi, budowaniem przyjaznego środowiska pracy oraz dbaniem o to, by wypłata była zawsze na czas! Swoje miejsce mają tu również osoby, które rozwijają firmową aplikację mobilną, realizują inne, ciekawe projekty IT, tworzą ofertę, a także te, które dzień i noc ciężko pracują, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Podróżnym.

Aby aplikować prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się w linku: https://tiny.pl/9bd1p

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 30.06.2022 r.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS