Praktyki studenckie: Administrator sieci i systemów Linux -Wave

Wave - operator telekomunikacyjny
www.wave.com.pl

Praktyki studenckie - Administrator sieci i systemów Linux

Wave to regionalny dostawca usług telekomunikacyjnych z ugruntowaną pozycją na rynku. Działamy nieprzerwanie od 18 lat oferując m.in. szybki i niezawodny dostęp do Internetu głównie w rejonach podmiejskich, gdzie dostępność usług jest utrudniona. Z naszych usług korzystają tysiące zadowolonych klientów na północy Polski.

Aktualnie prowadzimy nabór studentów drugiego i trzeciego roku kierunków informatycznych i pokrewnych, zainteresowanych praktykami studenckimi lub stażem na stanowisku administratora sieci i systemów Linux w naszej centrali w Gdyni.

W ramach praktyk masz szansę zdobyć wiedzę z zakresu:

• Pomiarów i testowania urządzeń telekomunikacyjnych,
  • Administrowania sieciami bezprzewodowymi i światłowodowymi,
  • Prac programistycznych związanych z tworzeniem narzędzi sieciowych oraz ich praktycznego wykorzystywania,
  • Administrowania bazami danych,
  • Instalacji, konfiguracji i administrowania serwerami aplikacji,
  • Analizy dokumentacji technicznej,
  • Praktycznych umiejętności konfiguracji routingu dynamicznego (BGP),
  • Administrowania systemami Linux.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to nie zwlekaj i aplikuj! Liczba miejsc jest ograniczona.

E-mail: rekrutacjaatwave.com.pl

Telefon: 507 758 353 - Mateusz Wilk