Studenci Uniwersytetu Morskiego w Enerdze

Energa wspiera młodych! Studenci trzeciego roku Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego odwiedzili siedziby Energi Operatora oraz Energi Investu. Wszystko w ramach współpracy Grupy z gdyńską uczelnią. Studenci zwiedzili m.in. laboratoria, mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje GPZ, a także mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.

Więcej informacji o wizycie studentów Wydziału Elektrycznego można znaleść na stronie Grupy ENERGA.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video, który dostępny jest tutaj.

M. Zajk 18.10.2019
M. Zajk 18.10.2019

Office 365 i nowe aplikacje dla Uniwersytetu

Uniwersytet Morski w Gdyni, w ramach realizowanego projektu „SezAM wiedzy, kompetencji i umiejętności”, ukończył etap  wdrożenia Centralnego Systemu Zarządzania Użytkownikami (zwanym dalej CSZU). Od strony technicznej, CSZU został oparty na usłudze katalogowej Active Directory firmy Microsoft wraz z innymi niezbędnymi komponentami.

i.wierzbowska 18.10.2019
i.wierzbowska 23.10.2019