Dzień Otwarty UMG Online za nami!

W piątek, 22 maja 2020 r. od godziny 9 do 14 odbył się pierwszy w historii uczelni dzień otwarty w formule online.

Na kandydatów czekała specjalnie zaprojektowana strona internetowa (do.umg.edu.pl) na której można było zapoznać się z informatorem uczelnianym, informacjami na temat rekrutacji, ofertą poszczególnych Wydziałów przedstawioną przez prodziekanów, a także obejrzeć wiele ciekawych filmów przygotowanych we współpracy z Wydziałami. Uruchomiony został również specjalny chat, na którym pracownicy UMG odpowiadali na pytania kandydatów.

M. Zajk 25.05.2020
M. Zajk 25.05.2020

Zarządzenie JM Rektora z dnia 22 maja 2020

Zarządzenie JM Rektora w sprawie funkcjonowania Uniwersytetu Morskiego w Gdyni  w związku z zapobieganiem zakażenia wirusem SARS-Cov-2

Szanowni Państwo,

Ukazało się Zarządzenie nr 40 Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prof. Janusza Zarębskiego z dnia 22 maja 2020 roku dotyczące funkcjonowania Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w związku z zapobieganiem zakażenia wirusem SARS-COV-2.

Prosimy o zapoznanie się z jego treścią

M. Zajk 23.05.2020
M. Zajk 23.05.2020