Wydarzenia bieżące

w Gdyni na pokładzie Daru Młodzieży

Program uroczystości:

fot. Piotr Lewandowski

Słońce na horyzoncie, bezchmurne niebo, wiatr w żaglach i 12 załóg rywalizujących o Puchar Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni (UMG) na wodach Zatoki Puckiej – tak wyglądały Regaty Kapitanów Żaglowców zorganizowane w dniu 19 września w Rewie z okazji 100–lecia UMG.

Na regaty rozegrane w klasie Puck przyjechali z całej Polski kapitanowie polskich żaglowców.

Regaty Kapitanów Żaglowców o Puchar Rektora UMG

Wszystkich miłośników żeglarstwa zapraszamy 19 września do Rewy na wyjątkowe Regaty z okazji 100-lecia UMG. Ojciec żaglowców Zygmunt Choreń i kapitanowie polskich żaglowców będą rywalizowali o Puchar Rektora UMG na wodach Zatoki Puckiej.

Już 19 września, w najbliższą sobotę, kilkunastu kapitanów polskich żaglowców oraz najsławniejszy polski konstruktor żaglowców z całego świata Zygmunt Choreń będzie rywalizowało na wodach zatoki Puckiej w Regatach Kapitanów Żaglowców o Puchar Rektora Uniwersytetu Morskiego.

Wybierz zawód z przyszłością. Podejmij studia na Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

Od 14 września 2020 roku rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca. Do 25 września 2020 roku kandydaci na studia w UMG będą mogli przesyłać skany dokumentów do systemu IRK. Oryginały dokumentów należy dostarczyć do 28 września 2020 roku. W dniu 29 września 2020 nastąpi ogłoszenie wyników rekrutacji uzupełniającej.

I.Wierzbowska
24.02.2017