Wydarzenia bieżące

Potencjał Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w kontekście morskiej energetyki wiatrowej był przedmiotem uczelnianego seminarium zorganizowanego w trybie on-line w czwartek 15 kwietnia 2021 r. z inicjatywy JM Rektora prof. dr. hab. inż. kpt. ż.w. Adama Weintrita.

W środę 14 kwietnia 2021 r. w siedzibie Polskiego Rejestru Statków S.A. w Gdańsku odbyły się uroczystości związane z obchodami 85-lecia Spółki. W uroczystości uczestniczył JM Rektor UMG prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit.

Współpraca z uczelniami brytyjskimi oraz brytyjskim przemysłem była tematem pierwszego spotkania Pani Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce, Anny Clunes z JM Rektorem prof. dr. hab. inż. kpt. ż.w. Adamem Weintritem.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych od JM Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, prof. dr. hab. inż. kpt.ż.w. Adama Weintrita.

I.Wierzbowska
24.02.2017