Wydarzenia bieżące

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w dniach 28 grudnia 2019 – 03 stycznia 2020 zorganizowało dla studentów naszej Uczelni zimowy obóz narciarsko-snowboardowy.

W imprezie wzięło udział 30 osób. Uczestnicy podzieleni byli na grupy: początkującą, średnio zaawansowaną oraz zaawansowaną i mogli pod okiem instruktorów uczyć się oraz doskonalić swoje umiejętności.

Zajęcia odbywały się na stokach ośrodka sportów zimowych w  Białce Tatrzańskiej.

Kolejny wyjazd integracyjny dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni za nami!

W dniach 17-19 stycznia br., w hotelu „Adler Medical SPA” w Zgorzałe koło Sulęczyna, odbył się wyjazd integracyjny dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

W wydarzeniu uczestniczyło 60 osób.

Podczas wyjazdu pracownicy mogli korzystać ze strefy SPA (basen, sauny) oraz strefy rozrywkowej (bowling, bilard, piłkarzyki, dart, ping-pong), która cieszyła się szczególnym zainteresowaniem w piątkowy wieczór.

Eksperci STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi po raz kolejny w tym semestrze odwiedzili Uniwersytet Morski w Gdyni. 14 stycznia 2020 roku sopocka firma poprowadziła zajęcia w ramach przedmiotu „Rozliczenia handlowo-transportowe”.

100 tys. zł w puli nagród- działaj i rozwijaj biznes w Gdyni.

Konkurs Gdyński Biznesplan skierowany jest do osób, które chcą założyć działalność gospodarczą lub prowadzą już firmę i chcą ją rozwinąć, np. wprowadzając nowy produkt lub usługę. Organizowany nieprzerwanie od 2003 roku, cieszy się dużą popularnością i uznaniem.

I.Wierzbowska
24.02.2017