Wydarzenia bieżące

zaprasza na premierowy pokaz
filmu
z Rejsu Niepodległości

Najwyższa choinka w Trójmieście i zwiedzanie Daru Młodzieży - 8 grudnia, godz. 16.30, Nabrzeże Pomorskie.

Uniwersytet Morski w Gdyni wspólnie z Miastem Gdynia 8 grudnia (niedziela) o godzinie 16.30 zapraszają na zapalenie światełek na najwyższej choince w Trójmieście – na masztach Daru Młodzieży zacumowanego przy Nabrzeżu Pomorskim w Gdyni.

Uroczystego włączenia światełek na Darze Młodzieży dokonają wspólnie prezydent Gdyni dr Wojciech Szczurek i JM Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prof. Janusz Zarębski.

W piątek, 29 listopada 2019 r. odbyło się, już drugie w tym roku, spotkanie z emerytowanymi pracownikami Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Licznie zgromadzonych seniorów przywitał JM Rektor prof. Janusz Zarębski. W spotkaniu uczestniczył również dr inż. Jacek Hałaczkiewicz - Przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników UMG i Pan Marek Lubowiecki - Przewodniczący NSZZ "Solidarność".

Z okazji Święta Szkoły w dniu 26 listopada 2019r. na pływalni UMG odbyły się Międzywydziałowe Zawody Pływackie w których wzięła udział rekordowa liczba 290 zawodników. W stosunku do ubiegłego roku liczba ta wzrosła o 121 zawodników. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Poprawione zostały wyniki w większości konkurencjach w porównaniu do lat poprzednich.

W konkurencjach indywidualnych płynęło 236-ciu a w sztafetach międzywydziałowych 54-ech zawodników.

I.Wierzbowska
24.02.2017