Wydarzenia bieżące

Pracownicy Katedry Systemów Informacyjnych wraz z  Kołem Naukowym e-Biznesu dołączyli do akcji charytatywnej, która ma na celu wsparcie służb medycznych z województwa pomorskiego w czasie pandemii koronawirusa. Cała akcja polega na drukowaniu przyłbic (osłon medycznych) dla pracowników placówek medyczno-ratowniczych z wykorzystaniem drukarek 3D.

Szanowni Państwo,

Mamy w Polsce stan epidemii – pandemii szalejącej na całym świecie. Z uwagi na to powołałem zespół ds. kryzysowych i zespół ds. nauczania w warunkach kryzysowych oraz wydałem decyzję czasowego funkcjonowania Uczelni (Zarządzenia nr 16 i 17, Komunikat nr 6). Podjąłem decyzję o zawieszeniu wyjazdów służbowych oraz o konieczności stosowania środków sanitarnych stosownych w zagrożeniu epidemiologicznym (Komunikat nr 3). Apeluję o bezwzględne przestrzeganie zaleceń: częste mycie rąk, unikanie zatłoczonych miejsc, stosowanie płynów odkażających, unikanie transportu publicznego.

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz decyzjami polskiego Rządu ukazało się  Zarządzenie nr 17 JM Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni  prof. Janusza Zarębskiego dotyczące funkcjonowania uczelni od dnia 26.03.2020 do dnia 10 kwietnia 2020 r

Prosimy o zapoznanie się z treścią Zarządzenia oraz przekazanie informacji pracownikom.

Szanowni Studenci,

Decyzją JM Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni od dnia 18 marca 2020 roku wprowadzamy w Uczelni nauczanie na odległość. Każdy student otrzyma drogą e-mail od Dziekanów poszczególnych wydziałów i wykładowców wszystkie szczegóły wraz z materiałami.

Prosimy o sprawdzanie skrzynek mailowych.

I.Wierzbowska
24.02.2017