Wydarzenia bieżące

Trwa III etap Konkursu Grantowego „Kierunek Port – morze możliwości”, w ramach którego zespoły studentów wraz z opiekunami merytorycznymi tj. KN ISTL Młodzi Portowcy z dr inż. Adamem Kaizer (Wydział Nawigacyjny) oraz Seanovation z mgr inż. Mirosławem Tyliszczak (Wydział Mechaniczny) urzeczywistniają swoje innowacyjne projekty badawcze.

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi rezultatami badań prowadzonych przez Zespoły finalistów.

W dniu 30 lipca 2020 roku na holu głównym przy auli im. T. Meissnera, w miejscu mapy z podróżami Daru Młodzieży, zostały zamontowane dwie nowe tablice - tablica z pocztem dyrektorów i rektorów uczelni oraz z pocztem doktorów honoris causa.

Rejs statkiem Żeglugi Gdańskiej, malownicza trasa rowerowa, 40 uczestników, uśmiechy na twarzach i moc pozytywnej energii - tak wyglądał Rajd Rowerowy „100 km na 100 lat”, który odbył się z okazji 100 – lecia Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Wikroria Sagan - zawody Barłomino

Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów w Ujeżdżaniu – BARŁOMINO 2020