Informacje dla kandydatów

Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni - online  już za nami! Dziękujemy Wam za tak liczny udział.

Relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej UMG (czytaj więcej)

Jeśli nie mieliście możliwości dołączenia do nas w dniu 22 maja 2020 roku podczas Dnia Otwartego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni to serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z prezentacjami i krótkimi filmikami, które dostępne są na stronie internetowej: www.do.umg.edu.pl 

Z chęcią odpowiemy na wasze pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod adresem - email: promocjaatumg.edu.pl 

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro ds. Marketingu​

Wytworzył informację:

iza
09.05.2016
Wprowadzenie:
B.Żołnowska 06.05.2016
Ostatnia modyfikacja:
K.Okońska 03.06.2020

 


Na pewno chcesz zdobyć najbardziej poszukiwany i opłacalny zawód. Marzy Ci się zostanie specjalistą w jakiejś dziedzinie, praca na wysokim stanowisku lub prowadzenie własnej firmy.  Warto dążyć do urzeczywistnienia tych marzeń.  I dlatego warto podjąć naukę w Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, która w swej ofercie ma prawie 50 specjalności realizowanych na czterech różnych wydziałach.

Studenci WPiT przed głównym wejściem AMG

Nasza oferta jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy, a niewątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich jak i lądowych. W naszej ofercie znajdziesz:

Uniwersytet Morski w Gdyni stwarza możliwości niezbędne do prawidłowego studiowania i oferuje swoim studentom dobre warunki socjalno-bytowe i kulturalno-rekreacyjne.