O programie Executive Offshore Wind MBA

Cele programu:

Celem programu jest przygotowanie profesjonalnych, skutecznych menedżerów i liderów dynamicznie rozwijającej się branży Offshore Wind. Udział w programie umożliwi rozwinięcie nowoczesnych umiejętności menedżerskich i nabycie wiedzy o zarządzaniu organizacjami Offshore Wind. Rezultatem udziału w Programie będzie uzyskanie unikalnych kompetencji poszukiwanych na krajowym i europejskim rynku Offshore oraz prestiżowego, cenionego na świecie dyplomu Executive Offshore Wind MBA.

Międzynarodowy charakter programu:

Program jest prowadzony przez Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, University of Applied Sciences Bremerhaven i Business Academy SouthWest. Partnerskie uczelnie posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu programów dla kadry menedżerskiej i specjalistów Offshore Wind Energy.

Dyplom Executive Offshore Wind MBA:

Dyplom Master of Business Administration będzie podpisany przez Uniwersytet Morski w Gdyni, University of Applied Sciences Bremerhaven i Business Academy SouthWest.

Organizacja programu:

• Program obejmuje 4 semestry, łącznie 60 dni zajęciowych
  • Sesje odbywają się raz w miesiącu w dniach piątek-niedziela
  • Zajęcia odbywają w formule blended – 80% stacjonarnie i 20% online
    (proporcje mogą ulec modyfikacji w zależności od wymogów epidemicznych oraz uwarunkowań merytorycznych)
  • Miejscem zajęć stacjonarnych jest Uniwersytet Morski w Gdyni

Prowadzący i charakter programu:

• Program jest prowadzony przez ekspertów morskiej energetyki wiatrowej oraz praktyków zarządzania. Wszystkie zajęcia mają charakter praktyczny. Pozwalają zaplanować i wdrożyć adekwatne rozwiązania wykorzystujące aktualną wiedzę menedżerską i praktykę Offshore Wind.
  • Program Executive Offshore Wind MBA koncentruje się na branży morskiej energetyki wiatrowej, jednocześnie rozwija szerokie spektrum uniwersalnych kompetencji menedżerskich, kierowniczych i przywódczych.
  • Dynamiczna formuła zajęć mobilizuje do wdrażania nowych metod działania. Wymiana doświadczeń inspiruje do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Networking w gronie menedżerów Offshore Wind Energy zapewnia wartościowe kontakty indywidualne i biznesowe.
  • Program Executive Offshore Wind MBA ma międzynarodowy charakter. Partnerami programu są szkoły biznesu i organizacje z krajów o wieloletnim doświadczeniu w sektorze Offshore Wind.
  • Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Zakres programu:

• Future Scenarios in Strategy Development