Informacje dla kandydatów

Drodzy Maturzyści!

Nie możemy w tym roku spotkać się w murach Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, więc zapraszamy Was serdecznie do spotkania w sieci podczas Dnia Otwartego UMG - online. Wydarzenie to odbędzie się 23 kwietnia 2021 roku w godz. 9:00 – 14:00.

Podczas Dnia Otwartego zaprezentujemy Wam Uczelnię, przedstawimy nasze kierunki i specjalności, a także zasady i terminy rekrutacji. Nie zabraknie również naszych wspaniałych studentów, którzy opowiedzą Wam o studiach na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Specjalnie dla Was nasi pracownicy i studenci przeprowadzą ciekawe wykłady na żywo.

Zapraszamy Was serdecznie do spędzenia tego dnia z nami!

Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni został objęty Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. 


Maturzyści wybierają Uniwersytet Morski w Gdyni

Uniwersytet Morski w Gdyni (UMG) kształci przyszłych oficerów floty handlowej oraz kadry inżynierskie i menedżerskie dla gospodarki morskiej i regionu nadmorskiego na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim i doktorskim. Uczelnia prowadzi także kształcenie uzupełniające dla oficerów i specjalistów gospodarki morskiej. Ponadto umożliwia zdobywanie wiedzy na studiach niestacjonarnych, podyplomowych oraz kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych. O wyjątkowości i konkurencyjności Uczelni stanowią m.in. specjalności zarówno morskie, jak i lądowe. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta edukacyjna odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy. 

Uniwersytet Morski w Gdyni tworzą 4 prężnie rozwijające się wydziały: Elektryczny, Mechaniczny, Nawigacyjny oraz Wydział Zarządzania i Nauk o Jakości,  w ramach których Uczelnia rozwija swoją działalność naukowo – dydaktyczną na 9 kierunkach studiów, w 43 specjalnościach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną: 

Wybierz kierunek z przyszłością! Zostań studentem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni! 

Podmiot udostępniający: 

UMG Dział Promocji i Marketingu​

Wytworzył informację:

iza
09.05.2016
Wprowadzenie:
B.Żołnowska 06.05.2016
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 15.04.2021