Absolwenci o UMG

Dulce z Angoli

absolwentka Wydziału Przedsiębiorczości i  Towaroznawstwa
Kierunek: Innowacyjna Gospodarka 

Profesjonalizm i otwartość kadry akademickiej, dostęp do materiałów dydaktycznych, ćwiczenia i zajęcia laboratoryjne, to były aspekty niezwykłe i zawsze obecne przez cały okres studiów. Studia w Akademii Morskiej w Gdyni pomogły mi zrozumieć jak w rzeczywistości działa gospodarka, gdyż nauczyłam się wykorzystywać wiedzę teoretyczną do rozwiązywania codziennych problemów w praktyce. Dzięki tej wiedzy będę mogła lepiej służyć mojemu krajowi.

 


Sylwia

absolwentka Wydziału Mechanicznego i Wydziału Nawigacyjnego

Swoją edukację na Uniwersytecie Morskim w Gdyni ukończyłam na Wydziale Mechanicznym oraz Nawigacyjnym. Na obu wydziałach poznałam wspaniałą kadrę akademicką, dzięki której miałam możliwość kształcenia się w dobrze zaopatrzonych laboratoriach i na symulatorach.

W czasie studiów aktywnie brałam udział w życiu uczelni. Uczestniczyłam w wydarzeniach promocyjnych. Byłam przewodniczącą komisji stypendialnej i koła naukowego.

Chęć dalszego samorozwoju oraz życzliwe podejście wykładowców zadecydowało o tym, że postanowiłam pozostać na Uniwersytecie Morskim w Gdyni i kształcić przyszłych magistrów inżynierów. 

Polecam tę uczelnie każdemu, kto marzy by pracować na morzu i lądzie.

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro ds. Marketingu​

Wytworzył informację:

M. Zajk
16.04.2020
Wprowadzenie:
M. Zajk 16.04.2020
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 21.04.2020