Bezpłatna prasa dla studentów

Studenci uczelni otrzymują do dyspozycji bezpłatną prasę codzienną – ogólnopolskie wydanie dziennika ,,Rzeczpospolita”. Gazety wykładane są na firmowych stojakach przed stołówką studencką. Fundatorem prasy jest gdyńska firma armatorska Teamwork Gdynia Sp.z o.o.

Witamy serdecznie Studentów Akademii Morskiej w Gdyni.

Od kilku lat studenci Akademii Morskiej mustrują na statki naszego armatora jako kadeci (pokładowi, maszynowi, elektrycy). Również absolwenci tych kierunków znajdują pracę u naszego armatora. W związku z powyższym, korzystając z gościnności władz uczelni, pozwalamy sobie krótko przybliżyć profil naszej agencji.

Teamwork Gdynia Sp. z o.o. powstała szóstego grudnia 1999 roku.

Teamwork jest wyłącznym przedstawicielem armatora Intership Navigation Co Ltd (ISN) w Polsce.

Teamwork obsługuje tylko armatora Intership Navigation i firmy siostrzane z grupy Hartmann’a.

Intership Navigation zatrudnia obecnie 500 polskich marynarzy na ponad 130 nowoczesnych statkach różnego typu: masowcach, drobnicowcach, kontenerowcach, coasterach, gazowcach (LPG) i produktowcach, a niedługo również statkach typu offshore. Średnia wieku statków jest poniżej 5 lat. W tym samym czasie około 300 marynarzy przebywa na wakacjach. Intership i firmy siostrzane realizują intensywny program budowy nowych jednostek pływających, który to program tworzy około 50 nowych miejsc pracy dla polskich marynarzy każdego roku.

Rozwijając swoją flotę, nasz armator równolegle stara sie rozbudowywać kadry, zaczynając od samego początku – od kadetów. Średnio w ciągu roku, znajduje praktykę na naszych statkach około 45 – 50 kadetów pokładowych, 15 – 20 kadetów maszynowych oraz 10 – 15 kadetów z wydziału elektroniki / asystentów elektryków. Liczba ta wzrasta sukcesywnie. Pośród kadetów jest coraz więcej Pań. Spośród pierwszych polskich kadetów, mamy już pierwszych chief’ów pokładowych i drugich mechaników.

Dołączcie do nas. Staramy się, aby teamwork nie był pustym słowem.

Teamwork Gdynia Sp.z o.o.

I.Wierzbowska
23.10.2014