Delfinalia 2009

Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni

Plan imprezy

Środa 27 maja 2009

• Sopocki klub „VIVA”, w którym wszyscy chętni studenci będą mogli rozpocząć „DELFINALIA 2009”. Wejście za okazaniem legitymacji studenckiej będzie kosztować 8 zł. Na imprezie przedstawione będą prezentację obu samorządów studenckich AM i AMW.

Czwartek 28 maja 2009

• Turniej koszykówki ulicznej oraz Piłki Nożnej organizowany dla wszystkich studentów(dotychczas na zawody sportowe zgłosiło się ok. 200 uczestników)
  • Wielki Finał Konkursu KARAOKE w klubie studenckim „Bukszpryt”. Eliminacje do konkursu trwały od 23 kwietnia w których zostało wyłonionych 12 finalistów. Osoby wytypowane do finału od godz. 19.00 będą mogły zaprezentować swoje umiejętności. Po występach i ogłoszeniu wyników do wspólnej zabawy zagrzewać uczestników będzie Dj HENSHA (jest on pierwszym polakiem którego muzyki można posłuchać na płycie Dj-a Tiesto) oraz Jego przyjaciele. Impreza będzie trwała do białego rana.

Piątek 29 maja 2009

• gry i zabawy z repertuaru impressarium firmy Live Event Support, jako walka międzywydziałowa (8 wydziałów z obu uczelni), zmagania wydziałów będą organizowane w podobny sposób jak sławne „Zmagania Miast”, także konkurencje w których wezmą udział studenci z pewnością będą bardzo widowiskowe i niekonwencjonalne, studenci nie biorący udziału w zmaganiach będą aktywnie uczestniczyć w dopingowaniu drużyn swoich wydziałów;

Koncerty zespołów:

po koncertach impreza w klubie studenckim „Bukszpryt” rozpoczynająca się koncertem niespodzianką, imprezę poprowadzi Konjo

Sobota 30 maja 2009

• wręczenie nagród przez Prezydenta miasta Gdynia w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta oraz obie uczelnie polegającym na przygotowaniu kampanii promocyjnej miasta Gdyni, Akademii Morskiej oraz Akademii Marynarki Wojennej;
  • happening edukacyjny „Niechciany podarunek” pokazujący ryzyko związane z HIV/AIDS;
  • bezpłatne atrakcje dla wszystkich studentów : Zorbing, Ścianki wspinaczkowe, Walka Gladiatorów, Sumo itp. Itd.
  • Bungee ( cena skoku 30 PLN)
  • ogródki piwne, wspólne grillowanie, grochówka wojskowa przez cały dzień;

Koncerty zespołów:

impreza kończąca „Delfinalia 2009” w klubie studenckim „Bukszpryt