Weź udział w badaniu “trendence Graduate Barometer 2014”

Drodzy Studenci!

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w corocznym badaniu “trendence Graduate Barometer 2014 – European Edition”. Wypełnienie ankiety internetowej nie jest skomplikowane i nie zajmie Wam zbyt wiele czasu. Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć następujący link: www.trendence-gradbarometer.eu

Nasza uczelnia jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w ankiecie trendence Graduate Barometer, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery zawodowej. Ankieta zawiera pytania dotyczące poziomu zadowolenia studentów z przebiegu studiów i ich oczekiwań wobec przyszłej kariery zawodowej. Badanie gromadzi opinie studentów z całej Europy i wykazuje różnice oraz podobieństwa pomiędzy poszczególnymi państwami.  Po wypełnieniu ankiety będziecie mogli porównać swoje odpowiedzi ze średnią wyników studentów z całej Europy.

Ponadto istnieje szansa wygrania jednej z następujących nagród: 
5 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 500 €
10 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 200 €

W badaniu możecie wziąć udział do 10 lutego 2014 roku. Badanie ankietowe jest przeprowadzane we współpracy z “trendence Institut”. Zapewniamy anonimowość odpowiedzi i ochronę danych osobowych. 

"trendence Graduate Barometer 2014"
"trendence Graduate Barometer 2014"

"trendence Graduate Barometer 2014"

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

M.Bergańska
17.12.2013