XII Dzień Hotelarza

XII Dzień Hotelarza w AMG

Naukowe Koło Turystyki i Hotelarstwa przy Akademii Morskiej w Gdyni ma zaszczyt zaprosić na XII Dzień Hotelarza organizowany 27 marca o godzinie 17:00 w Klubie Studenckim Bukszpryt.

Gdynia należy do miast atrakcyjnych turystycznie. Co roku latem zapełnia się ona przybyszami z bliższych lub dalszych miast. Wycieczki oprowadzane po mieście zapoznają się z naszą kulturą, historią, architekturą… Jednak każda taka grupa potrzebuje swojego mentora-przewodnika. Kim jednak tak naprawdę jest przewodnik, animator? Na czym polega jego praca? Czy jest to tylko pokazywanie statków oraz pomników? A może kryje się za tym coś więcej?

Jeśli chcieliby Państwo poznać odpowiedzi na te i inne pytania związane z pracą pilota wycieczek serdecznie zapraszamy na spotkanie z Weroniką Ziółkowską, przedstawicielką biura Rainbow Tours, animatorem wolnego czasu, rezydentem oraz pilotem wycieczek.

Wieczór rozpoczniemy od wystąpienia Pani Weroniki, podczas którego opowie ona dlaczego jej praca jest taka fascynująca, gdzie leżą jej tajemnice oraz jak można zostać przewodnikiem turystycznym.  W programie przewidziany jest również quiz z atrakcyjnymi nagrodami oraz słodki poczęstunek.

Wstęp wolny, zapraszamy wszystkich zainteresowanych turystyką lub po prostu ciekawych świata!

 
Adres klubu: Bukszpryt Gdynia ul. Morska 81-87 (Budynek A Akademii Morskiej)

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

M.Guzińska
24.03.2014