Nagrody za najlepsze projekty realizowane przez studentów lub doktorantów – StRuNa 2014

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego Konkursu StRuNa (nazwa od St-udencki Ru-ch Na-ukowy), którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji.

W trzeciej edycji Konkursu StRuNa zostaną nagrodzone koła naukowe i inne organizacje studenckie, które zrealizowały swoje projekty między 1 października 2013 roku a 30 września 2014 roku.

Konkurs StRuNa posiada 5 kategorii:

• „Projekt Roku 2014”,
  • „Koło Naukowe Roku 2014”,
  • „Wyprawa Roku 2014”,
  • „Konferencja Roku 2014”,
  • „Opiekun Roku 2014”,

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem strony www.struna.edu.pl do 17 listopada 2014 roku (poniedziałek), do godziny 23:59.

Zainteresowanych zapraszamy do zakładki „najlepsze w 2014 roku” oraz do zapoznania się z regulaminem.

Konkurs jest częścią Programu StRuNa, który polega na promocji ruchu naukowego studentów i doktorantów. Nazwa StRuNa to skrótowiec utworzony z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy. W ramach Programu działa również ogólnopolska baza organizacji realizujących projekty naukowe dla studentów. Obecnie zawiera ona informacje o 5468 kołach i organizacjach. Sprawdź czy jest w niej Twoja organizacja i czy wszystkie dane o niej są poprawne (www.struna.edu.pl). Tylko figurowanie w bazie pozwala ubiegać się o nagrody za najlepsze projekty naukowe.

Na stronie www.struna.edu.pl można zapoznać się również z wynikami poprzednich edycji. Uroczystość wręczenia nagród w tegorocznej edycji Konkursu StRuNa odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Programem administruje Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom”.

Zespół Fundacji „Fundusz Pomocy Studentom”
04.11.2014