"Spragnieni Świata - Rowerem po trapie"

W poniedziałek, 20 stycznia br., o godz 19:00 Naukowe Koło Turystki i Hotelarstwa serdecznie zaprasza na drugą odsłonę spotkania z cyklu "Spragnieni Świata". Spotkanie będzie możliwością wysłuchania prelekcji studentów Akademii Morskiej w Gdyni, którzy na rowerach pokonali niebanalną trasę wiodącą aż przez 13 państw. Swoją podróż zakończyli na słynnym Darze Młodzieży, którym wyruszyli w rejs.

Magda, Adam i Kamil - cała trójka aktualnie studiuje na Wydziale Mechanicznym Akademii Morskiej w Gdyni. Z rowerem do tej pory nie mieli za wiele do czynienia, pomimo tego wakacje postanowili spędzić właśnie na dwóch kółkach. 67 dni, tyle czasu mieli na dotarcie do Amsterdamu, gdzie czekał na nich słynny Dar Młodzieży. 13 państw, 4000 km i niezliczona masa przygód - to wszystko mogli przeżyć i zobaczyć pedałując po takich krajach jak Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, czy Włochy.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

M.Bergańska
16.01.2014