Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Biura Karier największych pomorskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej w Gdyni.

Głównym celem targów jest umożliwienie bezpośredniego spotkania studentów i absolwentów z pracodawcami. Będzie tu można spotkać czołowych pracodawców regionu, liderów wielu branż, zapoznać się z ich ofertami pracy, praktyk i programów stażowych. Bezpośrednie spotkania z pracownikami działów personalnych pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników oraz poznać ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

W czasie trwania Targów organizowane będą wykłady i warsztaty, związane z rozwojem osobistym, prezentacją firmy oraz spotkania z ludźmi sukcesu. Wydarzenie, w obecnej formule, organizowane jest po raz drugi – popularność Biur Karier naszych Uczelni sprawia, że podejmowane przez nas działania cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów. Poprzednia edycja ATP Trójmiasto cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, absolwentów jak i wystawców.

W 2014 roku swoją ofertę zaprezentowało 55 firm-wystawców, odwiedziło nas 8000 osób zaś na stronie internetowej odnotowaliśmy 12 000 odsłon. Aby zapewnić maksymalny komfort zwiedzającym oraz wystawcom, w tym roku Targi odbędą się na terenie Bałtyckiego Kampusu UG w Oliwie, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Tegoroczne wydarzenie trwać będą jeden dzień, 21 października 2015 (środa), w godzinach 9-17.

Zapraszamy na stronę www.atp.ug.edu.pl

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

M.Bergańska
10.10.2015