Szkolenie „Living the dream - pracuj na super jachcie i spełniaj swoje marzenia”

Zapraszamy na szkolenie w języku angielskim „Living the dream - pracuj na super jachcie i spełniaj swoje marzenia”.

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jakie zasady obowiązują w środowisku super jachtów, jakie są trendy jeśli chodzi o zatrudnienie, jakie są możliwości pracy oraz kariery prowadzone przez byłą załogantkę. Dedykowane jest tym, którzy poszukują pracy w podróży, którzy są  chcieliby poznać bliżej środowisko super jachtów oraz sposoby na zdobycie pierwszej pracy w tej branży.

 

Living the dream - pracuj na super jachcie i spełniaj swoje marzenia

Szkolenie ma na celu przedstawienie środowiska super jachtów i uświadomienie o nowych możliwościach pracy. Na szkoleniu omówione zostaną zagadnienia przydatne dla każdego, kto chce spróbować pracy w załodze super jachtu. Szkolenie pozwoli uczestnikom dowiedzieć się jak dostać dobrze płatną pracę, jak przygotować się do zawodu oraz gdzie szukać zatrudnienia.

 

Termin szkolenia - czerwiec, miejsce - Akademia Morska w Gdyni

Jeśli jesteś zainteresowany/a zapisz się na szkolenie:  supersailawayatoutlook.com

 

Cena dla studentów: 50 zł (oferta tylko dla studentów – wymagana legitymacja studencka)

Cena dla pozostałych: 100 zł

Program:

  1. The industry specificity - główne cechy branży super jachtów, różnice między statkami pasażerskimi a super jachtami, opis poziomu obsługi klienta, porty, do których podróżują super jachty.
  2. New employment opportunities - możliwości pracy i kariery na super jachtach, legalne wymagania branży.
  3. Who gets hired - doświadczenie, umiejętności i cechy osobowościowe potencjalnych kandydatów do pracy na super jachcie.
  4. Crew life in pictures - morskie opowieści inspirujące do pracy w podróży i do rozwoju swojej kariery w branży super jachtów.

 

Super Sail Away - Szkoła Stewardess Jachtowych to jedyna działalność w Polsce, która oferuje ekskluzywne szkolenia szyte na miarę przygotowujące teoretycznie i praktycznie do pracy na jachtach luksusowych na stanowisku stewardessy jachtowej lub pochodnym. Praca na pokładzie jachtu luksusowego wymaga wielu specyficznych umiejętności i predyspozycji, nieco odmiennych od tych na potrzeby małych jachtów przybrzeżnych czy śródlądowych, liniowych statków pasażerskich czy ekskluzywnych hotelów. Jest natomiast bardzo dobrze płatna i dostarcza wielu niezapomnianych przygód oraz wrażeń.

Jest to praca w obsłudze osób z pierwszych stron gazet takich jak prezydenci, politycy, aktorzy, rodziny królewskie, światowi biznesmeni, jak również mniej znanych zamożnych i wymagających rodzin i indywiduów, w wyjątkowych warunkach “pływającej willi”.

Profesjonalnie, z humorem, po angielsku, a przede wszystkim skutecznie, pomagamy młodym osobom w zbudowaniu ich kariery, począwszy od rozmowy rekrutacyjnej, po poszerzanie kwalifikacji i zdobycie najwyższych stanowisk w branży jachtów luksusowych. Większość modułów szkoleń ma zastosowanie w tradycyjnym hotelarstwie.

Ukończenie szkoły

Po pomyślnym ukończeniu Szkoły, otrzymujesz swoją pierwszą rekomendację Chief Stewardessy oraz Dyplom Ukończenia w języku polskim i angielskim (z wyszczególnieniem odbytych zagadnień zawartych w modułach, np. Boat Built, Safety & Communication, Silver Service, Wine Knowledge, Bartending, Barista), a przede wszystkim zdobywasz umiejętności niezbędne, aby zdobyć pierwszą pracę na jachcie luksusowym oraz wiedzę, której nie znajdziesz w żadnej publikacji. W zależności od potrzeb, Dyplom Ukończenia może zostać wydany na potrzeby jachtów luksusowych lub tradycyjnego hotelarstwa międzynarodowego. Otrzymasz również podręcznik oraz listę kroków (z kontaktami), jakie należy podjąć, aby rozpocząć pracę na Morzu Śródziemnym już w nadchodzącym sezonie.

O prowadzącej

Joanna Sempruch - coach i trener, ukończyła Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. J. Tischnera w Krakowie, kierunek Coach i Trener - Partner w Rozwoju, a także Uniwersytet Jagielloński na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Posiada Dyplom Master Stewardess z American Yacht Institute (Floryda, USA) oraz certyfikaty ukończenia specjalistycznych szkoleń z branży hotelarsko-gastronomicznej. Odbyła łącznie ponad 100 godzin szkoleniowych z zakresu obsługi klienta VIP, zarządzania, marketingu, prawa, komunikacji oraz technik antystresowych w kraju i za granicą. W 2003 podjęła się intensywnej pracy w załogach największych jachtów na świecie w warunkach podwyższonego stresu i zmieniającego się środowiska, gdzie podczas 10 sezonów m.in. trenowała załogantów i obsługiwała klientów VIP. Uzyskała łącznie ponad 10 lat doświadczenia w edukowaniu innych oraz bezcenną naukę z podróży, co jest wzbogaceniem jej warsztatu w wykonywanym obecnie zawodzie coacha i trenera. Od 2009 roku prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia warsztatowe z zakresu obsługi klienta, komunikacji w zespole i radzenia sobie ze stresem, w języku polskim i angielskim. Od 2015 promuje Szkołę Stewardess Jachtowych w Polsce. Jest właścicielką marki Lokomocjon - Twoja Jakość Życia oraz Super Sail Away - Coaching & Skills. Jej misją jest pomoc innym w realizacji marzeń.

 

FULL MODULE COURSE PROPOSAL 12/05/2015

 

Module I entry - Living the dream I

Introductory, legal and recruitment issues: industry requirements, CV building, interview simulation, contract signing, cultural differences, communication, dress code

Module II basic - Living the dream II

Boat structure, safety & security, valet, laundry & cabin maintenance: 5 star level of boat set ups at guest arrival, after the season, modern cleaning solutions, inventories and organisation of the boat, safety introduction, basic security awareness

Module III intermediate - Living the dream III

Silver service & floristry: Victorian style of service, major trends of service (formal and casual), theme parties, team work organisation, pantry back up

Module IV advanced - Living the dream IV

Soft drinks/ cocktails, tea & coffee service: 15 most popular drinks on the yachts and more, tea variety, afternoon tea service English style, snack service for children and adults, coffee service (basic barista skills, latte art, quick solutions to serve), picnic time

Module V exclusive - Living the dream V

Luxurious goods service & course summary: caviar, cigar, fine wine service (new trends), fine spirits, final test and anchoring the knowledge, next steps - free coaching hour

 

*ADDITIONAL TOPICS TO CHOOSE OR SWAP: VIP service with a smile; Boat stowing for cruising; Positive outlook under stressful circumstances; Assertive communication for yachts; Packing rules for VIP guests; Pantry secrets; Watch keeping rules; Crew mess code

 

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

M.Bergańska
21.05.2015