Forum Transportowe Młodych 2016

W dniach 5-6 maja 2016 r. w budynku Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni odbędzie się konferencja „Forum Transportowe Młodych”(FTM) organizowana przez Koło Naukowe ISTL"Forum Transportowe Młodych" to dwa dni pełne bezpłatnych, inspirujących debat, prelekcji oraz warsztatów prowadzonych przez doświadczonych przedsiębiorców i profesjonalistów związanych z branżą TSL. Inicjatywa pozwoli na wymianę doświadczeń pomiędzy specjalistami, praktykami oraz studentami.

Tematem przewodnim konferencji są: „Szanse i wyzwania dla rozwoju branży TSL”

"Forum Transportowe Młodych" ma na celu przedstawienie wyzwań obszaru  transportu morskiego, jak również transportu lądowego, a także ich wzajemnych powiązań. Problematyka oscyluje również wokół wdrażania projektów, których zadaniem jest zwiększenie efektywności działania systemu transportowego, a przede wszystkim tych projektów, które pozwolą na rozkwit branży TSL w województwie pomorskim. FTM jako wydarzenie biznesowo - edukacyjne, jest również okazją do zaprezentowania przez studentów ich prac oraz badań naukowych w czasie panelu studenckiego, który odbędzie się podczas drugiego dnia konferencji. Udział ambitnych studentów przyczyni się do wzbogacenia konferencji o nowe, innowacyjne rozwiązania i pomysły.

Zapisz są już otwarte pod adresem: http://goo.gl/forms/sEGXAFrWTH.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: ktil.wn.am.gdynia.pl. Zapraszamy do przyłączenia się do wydarzenia na Facebooku.

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

M. Truszczyński
25.04.2016