III Sympozjum Morskie Kół Naukowych Akademii Morskiej w Gdyni

Sympozjum Morskie Akademia Morska w Gdyni

Koło Naukowe e-Biznesu oraz Naukowe Koło Finansów HOSSA mają zaszczyt zaprosić na III Sympozjum Morskie Kół Naukowych Akademii Morskiej w Gdyni, które odbędzie się w dniach 03-05.06.2016 w miejscowości Brodnica Górna. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi "Innowacyjna gospodarka - nowe trendy i technologie na rynku".

 

Celem Sympozjum jest:

  • prezentacja wyników badań własnych studentów,
  • wymiana wiedzy i doświadczeń praktycznych studentów,
  • poszerzanie wiedzy z zakresu problemów prezentowanych podczas Sympozjum,
  • dyskusja nad kierunkiem rozwoju współczesnego rynku,
  • integracja środowiska studentów AMG.

 

Podczas pierwszego dnia Sympozjum uczestnicy wezmą udział w panelu dyskusyjnym. Dzień drugi stanowić będzie część merytoryczna, podczas której studenci przedstawią swoje prezentacje. Prezentacja prac może odbywać się indywidualnie, bądź w grupach dwuosobowych. Zakończeniem zmagań będzie rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą prezentację oraz wręczenie nagród. Podczas ostatniego dnia Sympozjum uczestnicy będą mogli wziąć w udział w warsztatach poprowadzonych przez kadrę naukową AMG. Każdego dnia, w godzinach popołudniowych, przewidziana jest wspólna integracja na terenie Ośrodka. Do dyspozycji uczestników będą: kort tenisowy, bilard, boisko do piłki nożnej oraz siatkówki.

 

Organizatorzy przewidują transport autobusem dla 17 osób. Decyduje kolejność zgłoszenia. Wyjazd planowany jest w piątek - 03.06.2016, o godzinie 13:30.

 

Szczegółowy harmonogram oraz informacje odnośnie Sympozjum będą na bieżąco zamieszczane na stronie wydarzenia na Facebooku.

W razie pytań lub niejasności prosimy o kontakt mailowy (sympozjummorskieatgmail.com) bądź za pośrednictwem Facebooka.

 

Mamy nadzieję, że zaszczycicie nas swoją obecnością i będziemy mieli przyjemność wymienić się doświadczeniami podczas kolejnej edycji Sympozjum, które jest zarówno wydarzeniem naukowym oraz dobrą okazją do zawarcia nowych znajomości i spędzenia ciekawych chwil w studenckim gronie.

 

Osoba kontaktowa:

Andrzej Śliwiński

e-mail: sliwinskiandrzejathotmail.com

tel: 513-291-510

Załączniki: 

Sympozjum Morskie Akademia Morska w Gdyni
Sympozjum Morskie Akademia Morska w Gdyni

Sympozjum Morskie Akademia Morska w Gdyni

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

A. Śliwiński
27.04.2016