Dzień Specjalisty - relacja

Dzień Specjalisty w Akademii Morskiej w Gdyni

Dnia 15 grudnia 2016 roku w Akademii Morskiej w Gdyni odbył się Dzień Specjalisty organizowany przez Koło Naukowe Innowacyjnych Systemów Transportowo-Logistycznych, działające przy Katedrze Transportu i Logistyki.

Wśród prelegentów mieliśmy szansę gościć: Pana Łukasza Perkowskiego oraz Pana Piotra Ostromęckiego z firmy BF International, Panią Luizę Jaźwińską oraz Panią Elizę Ekman z Federal-Mogul Bimet S.A., Pana Mateusza Głuchowskiego z PCC Intermodal, Pana Radosława Łukasika z Laconi Intermodal, Panią Ewelinę Ziajkę z HTPCS Sp. z o.o. oraz Pana Mateusza Truszczyńskiego z Mitsui O.S.K. Lines.

W trakcie prezentacji mogliśmy dowedzieć się, jak wygląda branża TSL.

Konferencję prowadziły: Ewa Boguszewska oraz Joanna Szymańska.

Znaczące wsparcie przy organizacji konferencji otrzymaliśmy ze strony władz uczelni. Serdecznie dziękujemy Dziekanowi Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni dr hab. prof. nadz. AMG Panu Leszkowi Smolarkowi, który dla studentów I oraz II roku Transportu i Logistyki ogłosił godziny dziekańskie na czas trwania konferencji. Wyrazy wdzięczności składamy również Prorektorowi ds. Nauki Akademii Morskiej w Gdyni dr hab. inż. prof. nadz. Ireneuszowi Czarnowskiemu.

Dziękujemy wszystkim za obecność oraz zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku.

UMG Zespół ds Promocji

E. Ziajka