Aplikuj na STAŻ w UNILEVER

Unilever Globalnie

Unilever jest jednym z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości pod znanymi markami, takimi jak: Algida, Axe, Cif, Domestos, Dove, Knorr, Vaseline, Lipton, Rama, Rexona, Signal czy Timotei.
Wierzymy, że Unilever to najlepsze miejsce dla Twojego wzrostu i rozwoju kompetencji. Bez względu na to, czy chcesz budować swoja karierę poprzez udział w praktykach, programach menedżerskich, czy przez podjęcie stałej pracy, Unilever umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki rozwoju, dzięki pracy z wielkimi markami oraz ludźmi pełnymi pasji. Już w 26 krajach jesteśmy dla absolwentów numerem 1. wśród pracodawców z sektora FMCG. Wiemy, że ostatecznie to nasi ludzie umożliwiają nam spełnienie naszych ambicji. Jeśli chcesz stać się częścią wiodącej na rynku firmy, kierować własną karierą i pracować zarówno ze wspaniałymi markami, jak i wspaniałymi ludźmi dbając z nimi o zrównoważony rozwój, to jesteś we właściwym miejscu.
W Polsce zatrudniamy ponad 3500 pracowników, dając im szerokie możliwości rozwoju w naszych oddziałach.

Czy chcesz się przekonać, jak produkujemy Twoje ulubione lody?

Aplikuj na STAŻ i sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Nowi członkowie zespołu będą współpracować z załogą fabryki podczas prowadzenia projektów w oparciu o światowe standardy World Class Manufacturing.

Kogo szukamy?

Studentek/studentów kierunków technicznych ostatnich lat studiów lub absolwentek/ absolwentów kierunków technicznych (maksymalnie do 1 roku od ukończenia studiów)

Co oferujemy?

• Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy realizacji ciekawych i inspirujących projektów  w firmie o dużej renomie w branży FMCG.
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym.
  • Płatny staż w przedsiębiorstwie będącym liderem w swej branży.
  • Ciekawe zadania w ambitnym zespole.
  • Pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów.
  • Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi.
  • Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej.

Osoba odbywająca staż będzie zaangażowana w:

• Udział w prowadzanych na terenie fabryki projektach.
  • Analizowanie danych z elementami zarządzania projektami.
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji i materiałów.

Obszary rozwoju:

Inżynieria Produkcji, Zarządzanie projektami, Zapewnienie Jakości, Zorientowane Usprawnienia, Utrzymanie Ruchu, Logistyka i Obsługa Klienta, Ochrona Środowiska, Bezpieczeństwo

Czego oczekujemy?

• Umiejętności obsługi MS Office  (szczególnie Excel i Power Point).
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (B2/C1).
  • Umiejętności analitycznego myślenia, nastawienia na działanie i osiąganie rezultatów.
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Nastawienia na współpracę i realizacje celów.
  • Otwartości na zmiany.
  • Dyspozycyjności 4-5 dni w tygodniu.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas i/lub wyślij swoje CV!

Poland.Rekrutacja-Baninoatunilever.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Załączniki:

bks