Kobieta - najlepszy logistyk.

„Marzec na Obcasach” to cykl bezpłatnych warsztatów i spotkań dla kobiet, o kobietach i z kobietami. Organizowany już po raz piąty w trzynastu powiatach województwa pomorskiego. Do udziału zapraszamy panie, które szukają inspiracji do działania i potrzebują motywacji do podjęcia nowych wyzwań w obszarach zmiany pracy, rozwoju osobistego i zawodowego. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów z zakresu planowania kariery zawodowej i rekrutacji, komunikacji interpersonalnej, wizerunku, profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia.

Biuro Praktyk i Karier Studenckich Akademii Morskiej w Gdyni włącza się w organizację niniejszego wydarzenia poprzez przeprowadzenie warsztatów pt. „Kobieta – najlepszy logistyk. Warsztaty zarzadzania sobą w czasie”.

Serdecznie zapraszamy studentki naszej uczelni.

15 marca, w godz. 12.00 -14.30
Miejsce: Akademia Morska w Gdyni

Zapisy na warsztaty:
telefonicznie nr: 58 32 37 230
email: doradcyatwup.gdansk.pl

Więcej informacji i możliwość zgłoszenia udziału w Biurze Karier p. B 115,  bksatam.gdynia.pl lub tel. 58 5586340

UWAGA! Uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach jest bezpłatne. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Prowadząca : Dorota Derheld - pedagog, psycholog, doradca zawodowy i trener metod efektywnego uczenia się

Załączniki:

bks