ONE Open Day dla studentów UMG

ONE OPEN DAY

DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU MORSKIEGO W GDYNI

POZNAJ FIRMĘ W KTÓREJ PRACUJĄ NASI ABSOLWENCI

Uniwersytet Morski w Gdyni i firma Ocean Network Express Ltd., w ramach podpisanej umowy o współpracy, wspólnie organizują ONE OPEN DAY.

ONE OPEN DAY odbędzie się w dniu 26 listopada 2019 roku w godz. 11:00 – 13:00 w Auli im. T. Meissnera. Wydarzenie skierowane jest do studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. ONE OPEN DAY to niebywała okazja do poznania firmy w której pracują nasi absolwenci.

Program wydarzenia:

1. Prezentacje

• Historia transportu kontenerowego oraz prezentacja działalności Central Service Unit (CSU) - Reiner Zimbalski, CSU Director
  • Prezentacja zakresu działań dwóch głównych działów CSU:
    • Port Operations - Christian Goetz, Head of Port Operations
    • Equipment Planning - Remi Pak, Head of Equipment
  • Prezentacja działalności Oddziału w Gdyni – Andrzej Posłuszny, Sales Manager
  • Oferta ONE dla studentów (staże, konkurs na najlepszą pracę dyplomową) - Ewa Cetner, Head of HR and GA
  • Prezentacja studentów UMG

2. Stoisko ONE przed aulą

• możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami ONE, nieformalne rozmowy, zadawanie pytań w swobodnej atmosferze.

Przyjdź na spotkanie i rozpocznij swoją karierę zawodową w międzynarodowej firmie Ocean Network Express Ltd

Uwaga: część prezentacji odbędzie się w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy!

AS ONE WE CAN

Przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk