Spotkanie z Mariuszem Jakubowskim laureatem Konkursu Czerwonej Róży

Zapraszamy na spotkanie z mgr. inż. Mariuszem Jakubowskim, laureatem Konkursu Gdyński Biznesplan oraz laureatem Konkursu Czerwonej Róży – zdobywcą tytułu „najlepszego studenta województwa pomorskiego w 2018 roku”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 maja 2019 roku w auli Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Armii Krajowej 101 w Sopocie) w godz. 13:30-15:00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują:

• Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego – dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała, profesor nadzwyczajny
  • Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski
  • Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego – prof. dr hab. Mirosław Szreder

Partnerami wydarzenia są:

• Gdańskie Towarzystwo Naukowe (I. Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych)
  • Stowarzyszenie Czerwonej Róży
  • Rada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego
  • Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego

Patrnerami medialnymi wydarzenia są:

• Gazeta Uniwersytecka Społeczności Akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego
  • Radio „MORS"
  • Czasopismo naukowe „Progress. Journal of Young Researchers".

Współorganizatorami spotkania są studenci z „Koła Naukowego Etyki i Prawa w Biznesie Uniwersytetu Gdańskiego", którego mam przyjemność być opiekunem naukowym.

UMG Zespół ds Promocji

P. Zieliński