Wolne miejsca w Studenckich Domach Marynarza

W Studenckich Domach Uniwersytetu Morskiego w Gdyni są jeszcze wolne miejsca do wynajęcia.

Akademiki znajdują się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków uczelni.

W Studenckim Domu Marynarza nr 3 przy ul. Beniowskiego 15/17 oraz w Studenckim Domu Marynarza nr 4 przy ul. Beniowskiego 20/22 do dyspozycji studentów są miejsca w mieszkaniach 3- i 5-osobowych, każde składające się z dwóch pokoi, łazienki i kuchni. Mieszkańcy mogą  korzystać z ogólnodostępnej pralni, pokoju nauki, pokoju bilardowego. W akademiku działa całodobowa recepcja. Budynek jest monitorowany, posiada ochronę wewnętrzną i jest wyposażony w instalację przeciwpożarową.

Miejsce w akademiku można wynająć na cały rok akademicki od października do czerwca lub na krótsze okresy.

K.Korol